Kołobrzeg, Lwowska 12A/35 Apartament z dostępem do strefy Spa

Aneks kuchenny
Centralne ogrzewanie
Dla niepewłnosprawnych
Ekspres do kawy
Jacuzzi
Kącik dla dzieci
Kuchenka mikrofalowa
Lodówka
Pobyt z pupilem
Pościel
Pralka
Prysznic
Sala zabawa dla dzieci
Sauna
Suszarka do włosów
TV pakiet podstawowy
Wi-Fi
Winda
Wybierz daty by sprawdzić koszt wynajmu

Apartament Sea Breeze

Sea Breeze to wygodny apartament zlokalizowany na kołobrzeskim Podczelu – miejscu, które przyciąga turystów szeregiem atrakcji dla osób lubiących kontakt z przyrodą i aktywne formy wypoczynku.

Apartament znajduje się na osiedlu „KOŁO BRZEGU” z końca 2020

Sea Breeze znajduje się w jednym z najnowocześniejszych obiektów deweloperskich w całym Kołobrzegu. Oddana do użytku pod koniec 2020 roku inwestycja „KOŁO BRZEGU” zachwyca niebanalną architekturą, kameralnością, ale przede wszystkim- szeregiem ciekawych atrakcji dla turystów.

To przede wszystkim rozbudowana strefa Wellness SPA– można w niej zażyć regenerującej kąpieli w jacuzzi z hydromasażem, czy też spędzić miłe chwile w saunie. Ponadto, można skorzystać z gabinetu masażu lub opalić skórę przy użyciu nowatorskiej metody tzw. „zielonej łąki”. Ponadto, w strefie między budynkami znajdziemy wysypaną piaskiem strefę relaksu, a na najmłodszych czeka pokój FUN – miejsce, w którym dzieci mogą zintegrować się z rówieśnikami w ramach gier planszowych, czy podczas grania na konsoli PlayStation.

Wyposażenie apartamentu i dodatkowe atuty

Sam Sea Breeze to dwupokojowy 34m2 apartament dedykowany nawet 4 osobom. Znajduje się na czwartym piętrze w budynku z windą, a także jest doskonale wyposażony. Jedyne, co trzeba zabrać ze sobą na podróż do Sea Breeze, to tylko niezbędne rzeczy osobiste. Cała reszta czeka już na gości w środku! Dzięki temu, poczujesz się w tym apartamencie, jak u siebie w domu. I to już od przekroczenia jego progu!

Jeżeli będą mieli Państwo problem z dostępnością tego apartamentu, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą apartamentów.

Zapraszamy serdecznie!