Wyposażenie naszych apartamentów

Przed złożeniem rezerwacji w naszym obiekcie, prawdopodobnie zechcesz zapoznać się z oferowanym przez nas wyposażeniem apartamentów. To zrozumiałe – nikt nie lubi zabierać ze sobą na wakacje niezbędnych na co dzień przedmiotów, które nie tylko zajmują cenne miejsce w bagażu, ale również są ciężkie.

Bez obaw – wyposażyliśmy nasze apartamenty w ten sposób, aby ograniczyć Twój bagaż do minimum.

Poniżej przedstawiamy pełny opis wyposażenia, które standardowo oferujemy w kuchni i łazience, aby ułatwić Ci pobyt. Jednak wygoda to nie tylko kuchnia i łazienka – przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które umilą Twój czas relaksu.

Responsive Image

Zacznijmy od kuchni

Podczas pobytu u nas do Twojej wyłącznej dyspozycji będzie kuchnia z pełnym wyposażeniem. Znajdziesz w niej wszystko, co potrzebne, aby przygotować na miejscu domowe posiłki i gorące napoje. Jeśli podczas wakacyjnych wyjazdów trzymasz się diety, zaopatrz się w świeże produkty spożywcze i przechowuj je w przestronnej lodówce. Możesz także przygotować pełnowartościowe posiłki dla rodziny na płycie kuchennej i odgrzać je w mikrofalówce w dowolnym momencie.

Nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki aromatycznej kawy? Spokojnie, w trakcie pobytu u nas, nie będziesz musiał zmieniać swoich przyzwyczajeń. W aneksie kuchennym znajduje się nowoczesny ekspres do kawy, w którym przygotujesz ulubiony napój. Espresso, cappuccino czy latte – wszystko zależy od Twoich upodobań! Najmłodszym natomiast zaparzysz herbatę lub kawę zbożową w czajniku elektrycznym.

Lubisz zaczynać dzień od ociekających serem tostów? O tym również pomyśleliśmy – przygotujesz je w opiekaczu lub tosterze, który jest w wyposażeniu każdego aneksu. Po posiłku naturalną koleją rzeczy jest umycie naczyń, a dzięki pojemnej zmywarce nie będzie trzeba tego robić ręcznie.

Responsive Image

Łazience też niczego nie brakuje

W przestronnej łazience z kabiną prysznicową będą czekać na Ciebie pachnące świeżością ręczniki. Tak więc już jeden element bagażu masz z głowy – ręczniki może nie ważą wiele, ale zabierają sporo miejsca. A przestrzeń się przyda na zakupione pamiątki. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że na miejscu znajduje się również pralka. Zatem jeśli wczasy nad morzem kojarzyły Ci się dotychczas z górą prania po powrocie, teraz to się zmieni. Pranie, o ile masz ochotę, możesz robić na bieżąco. Dzięki temu po powrocie z wakacji będziesz mieć czas, aby oswoić się z codziennością.

W podróż nierzadko zabieramy ze sobą ubrania, które wymagają prasowania. Teoretycznie można to zrobić przed spakowaniem ich do walizki. Jednak, jak zapewne wiesz, po rozpakowaniu znów są wygniecione. Nie ma nic gorszego, niż wymięta po podróży koszula czy sukienka. Nie oznacza to, że musisz zabrać ze sobą żelazko, ponieważ jest ono na miejscu. Podobnie jak duża deska do prasowania. Ponadto w standardzie wyposażenia znajduje się suszarka do włosów. To kolejny przedmiot, bez którego ciężko się obyć, zwłaszcza zimą, a którego nie musisz dźwigać w walizce.

Responsive Image

Weź kilka rzeczy i ruszaj na wakacje

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój wypoczynek będzie spokojny i komfortowy, a miejsce na pobyt odpowiednio wyposażone, nie musisz szukać dłużej. Zadbaliśmy o pełne wyposażenie apartamentów na rodzinny pobyt oraz szereg dodatkowych udogodnień. Spakuj tylko niezbędne rzeczy i ruszaj ku beztroskiej przygodzie!

Responsive Image