O nas

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie krótkoterminowego wynajmu prestiżowych apartamentów w Kołobrzegu oraz w Świeradowie-Zdroju. Zadbaliśmy o to, by oferowane Wam apartamenty znajdowały się w najlepszych lokalizacjach tych miejscowości, dzięki czemu w zasięgu macie wszystkie najważniejsze atrakcje oraz infrastrukturę miejską, w tym sklepy i apteki. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług wynajmu krótkoterminowego sprawia, że nasza oferta skrojona jest na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Oczywiście wciąż aktywnie słuchamy naszych klientów zdajemy sobie sprawę, że ich potrzeby się zmieniają, dlatego również w naszej ofercie bierzemy to pod uwagę.

Stawiamy na profesjonalizm

ONHOLIDAY

Jako On Holiday stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i wysoką jakość usług. Naszą misją jest spełnianie oczekiwań klientów oraz dostarczanie im możliwości do wyjątkowego odpoczynku. Nasza oferta oraz obsługa klienta spełniają profesjonalne i najwyższe standardy rynkowe, na czym nam zależy. O podtrzymanie tego stanu dbamy każdego dnia i gwarantujemy Wam dbałość o Wasze potrzeby oraz skupienie się na nich, dzięki czemu Wasz odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy. Wiemy, że tylko gwarancja wysokiej jakości sprawi, że goście chętnie do nas wrócą, a wśród klientów mamy osoby, które odwiedzają nas regularnie od kilku lat. Zapraszamy do Kołobrzegu i Świeradowa-Zdroju.

Prosty Regulamin
Responsive Image

Prestiżowe apartamenty dla każdego

ONHOLIDAY

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że o komforcie odpoczynku wielokrotnie decydują detale. Staraliśmy się zadbać o wszystko, aby niczego w naszych apartamentach Wam nie zabrakło. To prestiżowo i praktycznie wykończone wnętrza, które pozwolą Wam na oddanie się przyjemności odpoczynku, niezależnie od tego na co postawić. Nasze apartamenty są dla każdego. Dedykowane są zarówno odpoczynku rodzinnemu oraz wyjazdom znajomym, czy też podróżom indywidualnym. Mnogość atrakcji, w tym dostęp do basenów, sal gier, czy siłowni sprawiają, że nikt u nas nie będzie się nudził. Zarówno w Kołobrzegu oraz w Świeradowie-Zdroju postawiliśmy na kompleksową usługę oraz skrupulatną dbałość o to, by w trakcie pobyt niczego Wam nie brakowało. Apartamenty znajdują się w pieszej odległości od kilkuset metrów do kilometra od najważniejszych atrakcji w obu miejscowościach. Do piaszczystej plaży w Kołobrzegu macie dosłownie 400-500 metrów, a do wyciągu w Świeradowie zaledwie 250 metrów.

Prosty Regulamin
Responsive Image