Fitness & Spa Kołobrzeg

Lubisz zaczynać dzień od aktywności fizycznej? A może potrzebujesz odpoczynku w saunie lub jacuzzi po dniu pełnym wrażeń? Aby zapewnić naszym gościom optymalny wypoczynek podczas długo wyczekiwanego urlopu nad morzem, proponujemy spędzenie wolnego czasu w specjalnej strefie Fitness & SPA Kołobrzeg.

W większości oferowanych przez nas apartamentów uzyskasz dostęp do otwartej dla mieszkańców i gości strefy Fitness & SPA.

Strefa fitness to nowoczesna, doskonale wyposażona siłownia oraz basen. Z kolei w strefie SPA, goście mają możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi.

Pragniemy przypomnieć naszym gościom, że przestrzeganie regulaminu strefy Fitness & SPA jest kluczowe dla zapewnienia komfortu i jakościowego odpoczynku wszystkim użytkownikom.

Zdrowie i uroda dzięki saunie w strefie Fitness & SPA

Sauna ma wiele korzyści dla zdrowia i urody, które są nieocenione. W pierwszej kolejności, dzięki intensywnemu poceniu, sauna pomaga oczyścić organizm z toksyn. Dodatkowo, sauna może przyspieszyć metabolizm, co pozytywnie wpływa na proces odchudzania. Jest to także doskonałe miejsce do relaksu po intensywnym wysiłku fizycznym, rozluźniając mięśnie i łagodząc ból stawów. Ostatnią, ale nie mniej ważną, korzyścią jest poprawa krążenia. Sauna, dzięki swym właściwościom, sprawia, że skóra staje się gładka i sprężysta.

Czy jest coś lepszego niż poczucie relaksu, zdrowia i urody, które można uzyskać dzięki jednemu seansowi w saunie?

Nie przerywaj regularnych ćwiczeń na siłowni będąc na urlopie!

Regularne ćwiczenia na siłowni mają wiele zalet, które przekładają się na poprawę zdrowia, szczególnie serca i układu krążenia, jak i ogólnej kondycji organizmu. Regularny wysiłek fizyczny pomaga obniżyć ciśnienie krwi, a także poziom „złego” cholesterolu. Ćwiczenia pomagają w redukcji stresu, poprawiają jakość snu i zwiększają poziom energii na co dzień.

Chcąc zapewnić jak najlepsze warunki do odpoczynku i całkowicie rozumiejąc wyżej wymienione powody, gościom naszych komfortowych apartamentów w Kołobrzegu oferujemy dostęp do dobrze wyposażonych stref Fitness & spa.

Apartamenty OnHoliday w Kołobrzegu

Spraw, by Twój wypoczynek był niepowtarzalny i wyjątkowy!

Fitness & spa osiedle Feniks, ul. Poleska, dzielnica Podczele

W ramach wypoczynku w apartamentach na osiedlu Feniks na ulicy Poleskiej uzyskujesz dostęp do nowoczesnej strefy Fitness & spa. Zapraszamy do korzystania z czynnego całorocznie basenu wewnętrznego o głębokości 1,2 m. Na miejscu jest dostępnie również jacuzzi, w którym rozgrzejesz się i głęboko odprężysz dzięki wodnemu masażowi.

Dodatkowo w ramach wewnętrznej strefy rekreacyjnej goście apartamentów mogą korzystać z sauny suchej, nazywanej także sauną fińską, która poprawia krążenie i wzmacnia serce. Latem zapraszamy do rekreacji na strzeżonym basenie zewnętrznym, z dużym basenem dla dorosłych i młodzieży oraz brodzikiem dla najmłodszych.

Apartamenty w Podczelu
Responsive Image

Fitness & spa osiedle Koło Brzegu, ul. Lwowska, dzielnica Podczele

Wewnątrz obiektu zaznasz wytchnienia niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Na miejscu możesz odpocząć w wydzielonej strefie relaksu, wylegiwać się na komfortowym leżaku lub przy kominku. Czeka na Ciebie również sauna z lampami infrared, w której wizyta pozwoli złagodzić bóle mięśnioweoczyścić organizm z toksynpoprawić krążenie i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. W ramach strefy dostępne jest także jacuzzi, w którym odprężysz się i rozgrzejesz.

Apartamenty w Podczelu
Responsive Image

Fitness & spa ulica Muszelkowa, Dzielnica Zachodnia

Korzystaj z aktywnych form wypoczynku bez względu na panującą aurę – w apartamentach przy ul. Muszelkowej na gości czeka kryty basen z podgrzewanym brodzikiem dla najmłodszych. Strefa Fitness & SPA oferuje również saunę i jacuzzi, a w sezonie goście mogą cieszyć się relaksem przy podgrzewanym basenie na zewnątrz. Taki wypoczynek na terenie naszego kompleksu doskonale dopełni rodzinne wakacje nad morzem.

Apartamenty w dzielnicy Zachodniej
Responsive Image
Apartamenty OnHoliday w Kołobrzegu

Spraw, by Twój wypoczynek był niepowtarzalny i wyjątkowy!