Wypożyczalnia rowerów w Kołobrzegu

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy bogata ofertę wypożyczalni rowerów, dzięki której odkrywanie uroków Kołobrzegu będzie jeszcze przyjemniejsze. Miasto to słynie między innymi z długich i nowoczesnych ścieżek rowerowych, również prowadzących wzdłuż morza do innych miejscowości. Zwiedzanie Kołobrzegu z poziomu roweru to skuteczny sposób na to, by połączyć przyjemność z aktywnym wypoczynkiem. W każdej chwili przecież można na chwilę zatrzymać się na plaży lub w parku. Nasze apartamenty znajdują się w pobliżu ścieżek rowerowych oraz Ekoparku Wschodniego, który również jest doskonałym miejscem do rowerowych wycieczek.

Zapytaj o Rezerwację
Wypożyczalnia rowerów - Kołobrzeg
Wypożyczalnia rowerów - Kołobrzeg

Szeroka oferta

Nasza oferta sprzętu rowerowego została skrojona na miarę potrzeb najbardziej wymagających klientów. Przygotowaliśmy nowoczesne i komfortowe w użytkowaniu rowery, które sprawdzą się zarówno podczas krótkich wycieczek miejskich oraz dłuższych wypraw wzdłuż można. Dodatkowo w ofercie posiadamy również akcesoria rowerowe takie jak foteliki dla dzieci, czy przyczepki dla dzieci, dzięki czemu z wycieczek rowerowych może korzystać cała rodzina. Nasze rowery są dokładnie sprawdzane po każdym użyciu, dlatego oddajemy Wam sprzęt tylko w nienagannym stanie technicznym oraz odpowiednio zadbany. To gwarancja niezawodności i wysokiej jakości odpoczynku.

Jak skorzystać z oferty?

Zapytaj o Rezerwację

Aby skorzystać z oferty wystarczy skontaktować się bezpośrednio z rezydentem apartamentów On Holiday. Dodatkowo opcję wypożyczenia roweru możecie zaznaczyć już bezpośrednio w trakcie rezerwacji. Szczegółów dotyczących zasad wynajmu chętnie udzielimy telefonicznie oraz wesprzemy Was w optymalnym wyborze sprzętu dla Was. Do zobaczenia.

Wypożyczalnia rowerów - Kołobrzeg

Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Zarezerwuj
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Kołobrzeg
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Świeradów