Wypożyczalnia rowerów w Kołobrzegu

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy bogata ofertę wypożyczalni rowerów, dzięki której odkrywanie uroków Kołobrzegu będzie jeszcze przyjemniejsze. Miasto to słynie między innymi z długich i nowoczesnych ścieżek rowerowych, również prowadzących wzdłuż morza do innych miejscowości. Zwiedzanie Kołobrzegu z poziomu roweru to skuteczny sposób na to, by połączyć przyjemność z aktywnym wypoczynkiem. W każdej chwili przecież można na chwilę zatrzymać się na plaży lub w parku. Nasze apartamenty znajdują się w pobliżu ścieżek rowerowych oraz Ekoparku Wschodniego, który również jest doskonałym miejscem do rowerowych wycieczek.

Zapytaj o Rezerwację
Wypożyczalnia rowerów - Kołobrzeg
Wypożyczalnia rowerów - Kołobrzeg

Szeroka oferta

Nasza oferta sprzętu rowerowego została skrojona na miarę potrzeb najbardziej wymagających klientów. Przygotowaliśmy nowoczesne i komfortowe w użytkowaniu rowery, które sprawdzą się zarówno podczas krótkich wycieczek miejskich oraz dłuższych wypraw wzdłuż można. Dodatkowo w ofercie posiadamy również akcesoria rowerowe takie jak foteliki dla dzieci, czy przyczepki dla dzieci, dzięki czemu z wycieczek rowerowych może korzystać cała rodzina. Nasze rowery są dokładnie sprawdzane po każdym użyciu, dlatego oddajemy Wam sprzęt tylko w nienagannym stanie technicznym oraz odpowiednio zadbany. To gwarancja niezawodności i wysokiej jakości odpoczynku.

Jak skorzystać z oferty?

Zapytaj o Rezerwację

Aby skorzystać z oferty wystarczy skontaktować się bezpośrednio z rezydentem apartamentów On Holiday. Dodatkowo opcję wypożyczenia roweru możecie zaznaczyć już bezpośrednio w trakcie rezerwacji. Szczegółów dotyczących zasad wynajmu chętnie udzielimy telefonicznie oraz wesprzemy Was w optymalnym wyborze sprzętu dla Was. Do zobaczenia.

Wypożyczalnia rowerów - Kołobrzeg

Kołobrzeg i okolice – wypożyczalnia rowerów

Zwiedzanie Kołobrzegu i okolic z poziomu siodełka to doskonały sposób na aktywność na świeżym powietrzu połączoną z głębokim relaksem! Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni rowerów, aby móc wypoczywać, zwiedzać i ruszać się jednocześnie!

Korzystając z naszej oferty noclegowej w nowoczesnych apartamentach, możesz nie tylko podziwiać morze spacerując po plaży i opalając się, ale również pokonując długie kilometry na rowerze. Kołobrzeg to wyjątkowa miejscowość – świeże, rześkie powietrze przesycone jodem, wspaniałe lasy, widoki zapierające dech w piersiach. To bardzo prosty, ale jakże skuteczny sposób na to, by zregenerować swoje siły i oderwać się od codziennych obowiązków. Wybierając się na urlop zaplanuj czas nie tylko na kąpiele w morzu. Kołobrzeg warto odwiedzać także wiosną, jesienią czy zimą – zamieniając opalanie na długie rodzinne spacery oraz przejażdżki rowerowe!

» Czytaj więcej

 

Dlaczego Kołobrzeg warto zwiedzać rowerem?

Wygodne ścieżki rowerowe dają mnóstwo konfiguracji codziennych eskapad. Sprzyjają zwiedzaniu nie tylko samego Kołobrzegu wzdłuż linii brzegowej morza, ale także sąsiednich miejscowości. Mając pod ręką dopasowany do Twoich potrzeb rower, możesz w pełni korzystać z uroku tej wyjątkowej nadmorskiej miejscowości, poznając ją wzdłuż i wszerz. Gdy potrzebna jest wypożyczalnia rowerów Kołobrzeg umożliwia taką opcję! Skorzystaj z naszej oferty i poznaj okolice na dwóch kółkach.

 

Noclegi w naszych apartamentach, rowery z naszej wypożyczalni

Wybierając się do Kołobrzegu na urlop, zapewnij sobie i swoim towarzyszom podróży warunki pozwalające naprawdę głęboko wypocząć. Zarezerwuj pobyt w jednym z naszych apartamentów, a przy okazji – zaznacz chęć wypożyczenia rowerów dla całej ekipy. Dzięki temu nie musisz przywozić na miejsce wypoczynku własnych rowerów i akcesoriów. Wszystko otrzymasz na miejscu! Nasze apartamenty zlokalizowane są w pobliżu Ekoparku Wschodniego oraz plątaniny ścieżek rowerowych, które poprowadzą Was ku najpiękniejszej, rowerowej przygodzie.

 

Wypożyczalnia rowerów Kołobrzeg – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W zależności od tego, jakiego rodzaju wycieczki planujesz, możesz wypożyczyć u nas rowery miejskie lub górskie. Wybierz rower miejski, jeśli zależy Ci na swobodnym zwiedzaniu okolic wraz z całą rodziną – bez pośpiechu, z poczuciem, że nic nie musisz, a wszystko możesz. Zdecyduj się na rower górski, gdy planujesz długie, a może nawet bardziej angażujące eskapady rowerowe wraz z równie zapaloną grupą przyjaciół lub w samotności. Dzięki temu będziesz lepiej przygotowany na to, co może Cię spotkać na trasie!

Dopasuj akcesoria, które pomogą Ci cieszyć się wspaniałym czasem z rodziną. Rowerowy fotelik dla małych dzieci to sposób na zwiedzanie z najmłodszymi członkami rodziny, a przyczepka dla dzieci umożliwi swobodną, dość szybką jazdę przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu malucha. Dziecięce rowerki i kaski dla całej rodziny umożliwiają wspólne pokonywanie kilometrów ze starszymi dziećmi, w trosce o ich wygodę i bezpieczeństwo. Zapraszamy do wypożyczania – zadzwoń do nas, aby poznać szczegóły lub dowiedz się wszystkiego na miejscu!

Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Zarezerwuj
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Kołobrzeg
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Świeradów