Kołobrzeg – Symbol nadmorskiej turystyki

Apartamenty w Kołobrzegu, które oferujemy naszym klientom mieszczą się w najbardziej prestiżowych miejscach tego miasta. Odległość od naszych nadmorskich apartamentów do pięknych kołobrzeskich piaszczystych plaż pokonasz w ciągu kilku minut. Z drugiej strony możecie postawić nad wypoczynek nad oryginalnymi w skali całego świata Solnymi Bagnami, które również znajdują się w pobliżu. Atutem naszych apartamentów jest ich nowoczesność.

O Kołobrzegu – wypoczynek i nocleg nad morzem

Kołobrzeg jest jednym z największych uzdrowisk w Polsce. Słynie nie tylko z pięknych plaż i zdrowotnych właściwości jodu, ale także z niewątpliwie ciekawej historii i mnóstwa atrakcji. W związku z tym, że jest miastem portowym, napływają do niego turyści zza granicy. Każdego ranka rybackie kutry dostarczają do kołobrzeskiego portu świeże i dorodne ryby, które następnie serwują restauracje. Muzea, kino i inne obiekty kultury spodobają się spokojnym wczasowiczom. Osoby żądne wrażeń mogą udać się w rejs po Bałtyku lub przybić do zagranicznych portów.

Apartamenty które oferujemy naszym klientom, mieszczą się w jego najbardziej prestiżowych miejscach Kołobrzegu. Odległość od naszych nadmorskich lokali do pięknych kołobrzeskich piaszczystych plaż pokonasz w ciągu kilku minut. Z drugiej strony możesz postawić na wypoczynek nad oryginalnymi, w skali całego świata, Solnymi Bagnami, które również znajdują się w pobliżu. Głównym atutem naszych apartamentów jest ich nowoczesność.

Dowiedz się więcej
Responsive Image
Apartamenty OnHoliday w Kołobrzegu

Spraw, by Twój wypoczynek był niepowtarzalny i wyjątkowy!

Co zyskujesz, wybierając On Holiday Apartamenty w Kołobrzegu

On Holiday Apartamenty gwarantuje moc atrakcji dla każdego. Jesteśmy otwarci zarówno na rodziny z dziećmi, zorganizowane grupy, pary, seniorów, osoby z niepełnosprawnością, jak i  wasze zwierzaki. Zadbaliśmy o komfort, swobodę poruszania się, prywatność, a także  rozrywki dla każdego.

Wybierając doskonale wyposażone apartamenty OnHoliday, możesz skorzystać z basenów, placów zabaw dla dzieci, sali gier i grilla. Rodzaj atrakcji może różnić się w zależności od wybranego apartamentu, dlatego warto je sprawdzić przed złożeniem rezerwacji. W przypadku wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Responsive Image

Apartament równa się wygoda

Wybierając Kołobrzeg, jako miejsce, w którym spędzisz swój czas, już podejmujesz świetną decyzję. Możesz sprawić, że będzie ona jeszcze lepsza, jeśli noclegi nad morzem zaplanujesz w apartamencie. Dzięki temu zyskasz przestrzeń do relaksu, swobodnego przygotowywania posiłków, spokojnego snu i prywatności. Pozwoli Ci to poczuć się jak w domu. Twoje dzieci będą miały miejsce do zabawy, zwierzak znajdzie kąt dla siebie, a Ty spokojnie rozłożysz się na wygodnej kanapie. Apartamenty są niczym małe mieszkania, w których zaznasz luksusu i komfortu.

Jeśli decydujesz się na Kołobrzeg, zaplanuj noclegi w jednym z naszych apartamentów.

Do zobaczenia.

Responsive Image
Apartamenty OnHoliday w Kołobrzegu

Spraw, by Twój wypoczynek był niepowtarzalny i wyjątkowy!