Wypożyczalnia rowerów w Świeradowie-Zdroju

Malownicze położenie Świeradowa-Zdrój sprzyja wycieczkom rowerowym w ciepłe dni. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla naszych gości dedykowaną ofertę wypożyczalni rowerów. Dzięki temu zwiedzanie Świeradowa-Zdrój oraz okolic będzie jeszcze przyjemniejsze. Samo miasteczka oddało do użytku malownicze ścieżki rowerowe, a fani wycieczek górskich mogą udać się bezpośrednio na trasy rowerowe w górach Izerskich, które również zapewnią masę atrakcji i przede wszystkim niezapomniane widoki. Okoliczne parki i wąwozy doskonale nadają się na rowerowe wycieczki, zarówno te krótsze oraz te całodniowe.

Jak skorzystać z oferty?

JAK TO DZIAŁĄ

Aby skorzystać z oferty wystarczy skontaktować się bezpośrednio z rezydentem apartamentów On Holiday. Dodatkowo opcję wypożyczenia roweru możecie zaznaczyć już bezpośrednio w trakcie rezerwacji. Szczegółów dotyczących zasad wynajmu chętnie udzielimy telefonicznie oraz wesprzemy Was w optymalnym wyborze sprzętu dla Was. Do zobaczenia.

Zapytaj o rezerwację
Responsive Image
Wypoczynek w górach?

Zapraszamy do apartamentów OnHoliday, gdzie marzenia o wypoczynku stają się rzeczywistością.

Z jakiej oferty można skorzystać?

Jakość odpoczynku

W naszej ofercie znajdują się rowery zarówno do wycieczek miejskich oraz do wypraw w pobliskie góry. Oczywiście sprzęt ten wypożyczany jest przede wszystkim w okresie późnej wiosny, letnim oraz początku jesieni, gdy wycieczki rowerowe po pobliskich górach są bezpieczne. Poza rowerami przygotowaliśmy dla Was również ofertę akcesoriów rowerowych, w tym przyczep oraz fotelików dla dzieci. Dzięki temu na wyprawę rowerową możecie wybrać się całą rodziną w komfortowych warunkach. W naszej ofercie dbamy o każdy szczegół, dlatego rowery są regularnie serwisowane i do Waszej dyspozycji oddajemy tylko pewny i sprawdzony sprzęt rowerowy.

Zapytaj o rezerwację
Responsive Image

Profesjonalna wypożyczalnia rowerów – Świeradów-Zdrój i okolice

OnHoliday

eśli lubisz łączyć poznawanie nowych miejsc z aktywnym wypoczynkiem, wycieczka rowerowa to idealne rozwiązanie. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty, jaką ma dla Ciebie nasza wypożyczalnia rowerów. Świeradów-Zdrój to niewielkie miasteczko uzdrowiskowe, które obfituje w atrakcje turystyczne, szczególnie polecane miłośnikom sportu i zdrowego stylu życia. Kolej gondolowa, Czarci Młyn, Grota Czerniawa, Izerski Punkt Antygrawitacyjny, dom zdrojowy, słynne uzdrowisko przy ulicy Zdrojowej to zaledwie kilka z mnóstwa ciekawych, wartych zobaczenia miejsc. Do wielu z nich wygodnie dojedziesz na rowerze.