Kołobrzeg, Lwowska 12A/8 Apartament z dostępem do strefy Spa

Dla niepewłnosprawnych
Kącik dla dzieci
Sala zabawa dla dzieci
Sauna
TV pakiet podstawowy
Winda
Wybierz daty by sprawdzić koszt wynajmu

Apartament Modern Grey

Moderny Grey to 38m2 apartament zlokalizowany w jednej z najspokojniejszych dzielnic Kołobrzegu – Podczela. To tutaj znajdziesz malowniczy Ekopark, a także słynne Solne Bagna. Jeżeli zatem kontakt z naturą jest dla Ciebie niezbędny do udanego urlopu – to właśnie tutaj odnajdziesz to, czego poszukujesz.

Apartament na pionierskim, nowoczesnym osiedlu o nazwie „KOŁO BRZEGU”

Modern Grey znajduje się na prestiżowym, dwubudynkowym osiedlu deweloperskim, które zostało oddane do użytku pod koniec 2020 roku. Od ponad 3 lat obiekt ten zachwyca swoją innowacyjnością, dostosowaniem do potrzeb wszystkich grup turystów, jak i szeregiem atrakcji.

Wspomniane atrakcje to przede wszystkim dedykowana strefa Wellness SPA, w której można zażyć relaksującego wypoczynku w jaccuzzi z hydromasażem, saunie, a także doświadczyć nowatorskiej metody opalania, przy użyciu technologii tak zwanej „zielonej łąki”. Rodzice z dziećmi z pewnością docenią fakt dedykowanej najmłodszym strefy zabaw, w której pociechy będą mogły zintegrować się z rówieśnikami w ramach rozgrywania gier planszowych, czy podczas gry na konsoli PlayStation. Dodatkowo, w przestrzeni pomiędzy dwoma budynkami została zorganizowana piaszczysta strefa z baldachimem, w której można spędzić czas w letnie dni.

Wyposażenie apartamentu i dodatkowe atuty

Modern Grey to znajdujący się na 1 piętrze 38 m2 apartament dedykowany nawet 4 osobom. Jest w pełni wyposażony, przez co codzienny, wakacyjny pobyt będzie wyjątkowo komfortowy. Do dyspozycji gości przeznaczono w pełni urządzoną kuchnię, która pozwoli na przygotowanie posiłków o dowolnej porze. Również łazienka zawiera niezbędne sprzęty, a salon dodatkowo został wyposażony w wysokiej jakości, 65 calowy telewizor, który umili wieczory po całym dniu atrakcji. Ponadto, goście mogą skorzystać z wyposażonego w rattanowe meble tarasu, na którym można spędzić romantyczny wieczór we dwoje.

Jeżeli będą mieli Państwo problem z dostępnością tego apartamentu, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą apartamentów.

Zapraszamy serdecznie!