Kołobrzeg, Lwowska 12A/2 Studio z dostępem do strefy Spa

Aneks kuchenny
Balkon
Centralne ogrzewanie
Dla niepewłnosprawnych
Ekspres do kawy
Jacuzzi
Kącik dla dzieci
Kuchenka mikrofalowa
Lodówka
Parking
Pobyt z pupilem
Pościel
Pralka
Prysznic
Sala zabawa dla dzieci
Sauna
Suszarka do włosów
TV pakiet podstawowy
Wi-Fi
Winda
Wybierz daty by sprawdzić koszt wynajmu

Apartament typu Studio Timber Comfort

Ten Apartament typu Studio znajduje się w jednej z ulubionych przez turystów dzielnic Kołobrzegu – Podczelu. To właśnie tutaj goście z całego kraju i Europy przyjeżdżają w celu przeżycia prawdziwie relaksującego wypoczynku, doświadczając uroków jednej z najczystszych plaż w kraju.

Apartament znajduje się na osiedlu o nazwie KOŁO BRZEGU

Apartament typu Studio Timber Comfort znajduje się w prestiżowej, kameralnej, dwubudynkowej zabudowie. Oddany w IV kwartale 2020 duet budynków o nazwie KOŁO BRZEGU zachwyca niebanalną architekturą, ale przede wszystkim dostarcza turystom szeregu nietuzinkowych atrakcji. To przede wszystkim strefa Wellness SPA, w której możemy skorzystać chociażby z sauny, jacuzzi z hydromasażem, a także komfortowego i bezpiecznego opalania przy użyciu technologii tak zwanej „zielonej łąki”.

Ponadto, najmłodsi z przyjemnością skorzystają ze strefy dedykowanej dzieciom, w której można rozegrać partie popularnych „planszówek”, lub też spędzić czas przy konsoli PlayStation. Na zewnątrz zaś, przestrzeń pomiędzy budynkami została wysypana piaskiem, co nie tylko nadaje wyjątkowego uroku, ale też spełnia funkcję rekreacyjną.

Wyposażenie apartamentu i dodatkowe atuty

Sam apartament to znajdujący się na parterze to 33m2 lokal wykończony w wysokim standardzie, a także w pełni wyposażony. Wszelkie niezbędne sprzęty, które umilą wypoczynek już czekają na turystów- a jedyne, co należy ze sobą zabrać udając się na wypoczynek, to wyłącznie świetny humor i podstawowe rzeczy osobiste.

Każdą osobę, która docenia wypoczynek na świeżym powietrzu, z pewnością ucieszy przestronny taras wyposażony w meble ogrodowe, dzięki którym można spędzić wyjątkowe poranki lub wieczory z najbliższymi.

Jeżeli będą mieli Państwo problem z dostępnością tego apartamentu, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą apartamentów.

Zapraszamy serdecznie!