Sunrise Festival 2023 – kultowe afer party przy molo powraca!

Atrakcja

Kolejna, 19. edycja ogromnego festiwalu muzyki elektronicznej już w środku zimy rozgrzewa stałych bywalców do czerwoności. Na ten moment wiadomo już, kiedy dokładnie odbędzie się to wielkie wydarzenie. Sunrise Festival 2023 zaplanowany jest na 21-23 lipca. Oficjalne before party odbędzie się już w czwartek, 20 lipca 2023. Niedawno organizator wydarzenia, Agencja MTD Production, poinformował, że po 15 latach przerwy powróci after party na kołobrzeskiej plaży i molo. Koncerty odbędą się w niezmienionej lokalizacji, czyli na lotnisku Kołobrzeg-Bagicz znajdujące się na Podczelu. Czas i miejsce wydarzenia nie są zapewne dla nikogo dużym zaskoczeniem. Jednak ta edycja imprezy wiąże się z pewnymi zmianami. O jakie dokładnie nowości chodzi, dowiecie się z dalszej części artykułu.

Sunrise Fesival 2023 – bilety już do kupienia online

W tym roku przedsprzedaż blietów rozpoczęła się wcześniej niż zwykle – early birds można już nabyć od grudnia zeszłego roku. Sama wysokość cen biletów również może nieco zdziwić. Miłośnicy muzyki klubowej na żywo będą musieli nastawić się na niemały wydatek. Karnet na 3 dni festiwalu w wersji standard jest do nabycia w cenie 829 zł. Karnet pojedynczy standard na pierwszy dzień imprezy to koszt 299 zł, a trzeci dzień festiwalu został wyceniony na 319 zł. Nieznacznie droższe jest wejście na drugi dzień Sunrise Festival 2023, cena za bilet wynosi 379 zł.

Kto wystąpi na Sunrise Festival 2023?

Cały Line-Up festiwalu Sunrise jest jak zawsze imponujący. Od legendarnych artystów, którzy grają taką muzykę kilkanaście lat na festiwalach na całym świecie jak Paul Van Dyk, do wschodzących gwiazd muzyki elektronicznej. Bilet na ten festiwal można kupować niemal w ciemno – spośród kilkudziesięciu występów z pewnością znajdziesz coś dla siebie, bez względu czy preferujesz trance, house, techno czy ich odmiany.

Powrót kultowego after party

Fanów elektronicznych brzmień z pewnością ucieszy wiadomość, że organizatorzy powracają do formuły plażowego after party. Po raz ostatni impreza finalizująca to wielkie muzyczne wydarzenie odbyła się w okolicy kołobrzeskiego molo latem 2008 roku. Po kilkunastu latach przerwy after party powróci na plażę centralną w Kołobrzegu. W rytm muzyki klubowej do białego rana, bez wątpienia, będzie bawić się tysiące osób. After party odbędzie się w niedzielę, 23 lipca 2023.

Podsumowanie poprzedniej edycji festiwalu

Osiemnaste urodziny Sunrise Festival 2022 przebiegły nie do końca zgodnie z oczekiwaniami organizatorów i gości. Co prawda od strony muzycznej właściwie wszystko odbyło się bez zarzutu, ale organizacja imprezy pozostawiała sporo do życzenia. Goście narzekali między innymi na wszechobecne kolejki. W 2023 roku Sunrise Fesival już po raz trzeci odbędzie się na lotnisku Kołobrzeg Podczele – wcześniej organizowany był na terenie kołobrzeskiego amfiteatru. Przed organizatorami jeszcze kilka miesięcy wytężonej pracy, jednak jest pewne, że poziom muzyczny imprezy i tym razem będzie najwyższy.

Miasteczko SunCity na Sunrise Festival 2023

W przyszłym roku organizatorzy imprezy po raz kolejny udostępnią miasteczko festiwalowe, które od 2009 roku jest oficjalną strefą mieszkalną uczestników. Nocleg w Kołobrzegu w ostatnim tygodniu lipca będzie na wagę złota – to szczyt sezonu i wielka muzyczna impreza. Jeśli planujecie bawić się na Sunrise Festival 2023, od razu możecie zakupić bilety oraz zaplanować urlop na przedostatni weekend lipca. Dojazd oraz kwestia noclegu w Kołobrzegu pozostają otwarte. Do wyboru macie nocowanie na terenie miasteczka SunCity lub wynajęcie hotelowego pokoju albo całego apartamentu.

Noclegi w Kołobrzegu dla gości Sunrise Festival

Czy wiecie, że w już podczas wakacji 2022 gościliśmy przybyłych na osiemnaste urodziny Sunrise Festival? W wakacje 2023 również zapraszamy fanów muzyki elektronicznej do wynajęcia naszych apartamentów w dzielnicy Kołobrzeg Podczele. Po całonocnej zabawie w rytm ulubionej muzyki na żywo czekać na Was będą komfortowe warunki nowoczesnych apartamentów na wynajem. Bez wątpienia, u nas, jak nigdzie indziej, wypoczniecie przed kolejnym dniem imprezy. Dlatego spieszcie się z rezerwacją noclegu – liczba miejsc jest ograniczona, a przed samym Sunrise Festival 2023 będziemy mieć komplet rezerwacji.