Kołobrzeg, Kościuszki 16/341 Apartament w Hotelu

Aneks kuchenny
Balkon
Dla niepewłnosprawnych
Ekspres do kawy
Parking
Pobyt z pupilem
Pościel
Prysznic
Suszarka do włosów
Winda
Wybierz daty by sprawdzić koszt wynajmu

Apartament Blue Marine

Apartament Blue Marine zlokalizowany jest w dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu. Jest to jednak miejsce dedykowane nie tylko kuracjuszom – każdego roku dzielnica ta przyciąga tysiące turystów ze względu na szereg atrakcji, które można tutaj znaleźć.

Ten apartament to gwarancja doskonałej lokalizacji

Apartament zlokalizowany jest w prestiżowym, czterogwiazdkowym budynku o podwyższonym standardzie. Jest doskonale przystosowany do potrzeb każdego turysty- posiada windę i podjazdy dla osób z niepełnosprawnościami, dzięki czemu każda osoba poczuje się tu naprawdę komfortowo. Aby zadbać o komfort gości, obiekt przygotował szereg atrakcji dla turystów w strefie F&S, do której można zaliczyć między innymi basen, jacuzzi, wannę z hydromasażem czy saunę . Wszelkie dodatkowe atrakcje są dodatkowo płatne w recepcji budynku.

Wyposażenie apartamentu i dodatkowe atuty

Blue Marine to komfortowy, dwupokojowy apartament o wielkości 38m2, dedykowany czterem osobom. Jest w pełni wyposażony we wszelkie, przydatne na co dzień sprzęty- lodówkę, płytę grzewczą czy zastawę stołową. Ponadto, aby zapewnić maksimum relaksu swoim gościom, apartament posiada 10m2 loggie, na której można spędzać przyjemne poranki i wieczory, delektując się świetnym widokiem.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że w tym apartamencie dozwolone jest przebywanie ze zwierzętami. Jeżeli zatem chcesz spędzić urlop ze swoim czworonożnym przyjacielem, apartament Blue Marine będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Jeżeli będą mieli Państwo problem z dostępnością tego apartamentu, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą apartamentów.

Zapraszamy serdecznie!