Kołobrzeg, Kościuszki 16/332 Studio w Hotelu

Aneks kuchenny
Balkon
Centralne ogrzewanie
Dla niepewłnosprawnych
Ekspres do kawy
Kuchenka mikrofalowa
Lodówka
Parking
Pobyt z pupilem
Pościel
Prysznic
Suszarka do włosów
Winda
Wybierz daty by sprawdzić koszt wynajmu

Apartament Coastal Candle

Coastal Candle to komfortowy apartament zlokalizowany w Dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu. To właśnie tutaj, przyjeżdżają w celu relaksującego wypoczynku turyści z całej Polski. I to nie tylko kuracjusze! Dzielnica Uzdrowiskowa przyciąga odwiedzających w każdym wieku – a to przede wszystkim ze względu na niespotykane w skali całego kraju atrakcje.

Ten apartament to gwarancja doskonałej lokalizacji

Coastal Candle znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie. Cały kompleks posiada w swojej ofercie szereg atrakcji dla gości- między innymi jacuzzi, basen, wannę z hydromasażem czy saunę. Ponadto, ten budynek jest dostosowany do potrzeb osób w wieku senioralnym, czy też z rozmaitymi niepełnosprawnościami. W Coastal Candle naprawdę każdy świetnie się odnajdzie – a pobyt będzie wspominał z przyjemnością i chęcią powrotu.

Wyposażenie apartamentu i dodatkowe atuty

Znajdujący się na 3 piętrze, 28m2 apartament jest kompleksowo wyposażony. Zarówno w kuchni, łazience, jak i w pokojach znajdziemy wszelkie sprzęty potrzebne do udanego wypoczynku. To nie tylko lodówka czy płyta grzewcza, ale też pełna zastawa stołowa, co pozwoli na przygotowanie ulubionych posiłków w dowolnym momencie- co uniezależnia wczasowiczów od hotelowej diety i godzin śniadań, obiadów czy kolacji.

Regenerujący wypoczynek dopełnia komfortowy taras apartamentu, a także widok na punkt obserwacyjny. Miłośnicy zwierząt mogą przybyć do apartamentu ze swoimi pupilami-  akceptujemy obecność czworonożnych przyjaciół swoich gości.

Jeżeli będą mieli Państwo problem z dostępnością tego apartamentu, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą apartamentów.

Zapraszamy serdecznie!