Tanie noclegi w Kołobrzegu nie muszą być marzeniem

Atrakcja

Tanie noclegi w Kołobrzegu mimo popularności, z jakiej słynie ta miejscowość, są jednak możliwe. Tak samo i cały pobyt nad morzem, który kojarzy się z wydawaniem masy pieniędzy, może okazać się oszczędny. Kluczem dla tych rozwiązań jest dobra organizacja i przygotowanie do podróży i pobytu.

 

Zaoszczędź na swojej podróży

 

Na to, ile zaoszczędzisz, wpływ ma wybór środka transportu, a im wcześniej, tym lepiej. Jeżeli wybierzesz samochód, warto sprawdzić, czy jest sprawny i gotowy na długą drogę. Przede wszystkim chodzi tu o bezpieczeństwo. Jednak, jeśli mowa o kosztach to ewentualna awaria, mandat i inne następstwa z nimi związane mogą mocno uderzyć Cię po kieszeni i spisać Twój urlop na straty.

 

Złym wyborem wcale nie będzie pociąg. Ten środek lokomocji jest bardziej ekologiczny w porównaniu do samochodu. Standard, jaki być może pamiętasz z dzieciństwa, zdecydowanie uległ podwyższeniu. Ponadto przewoźnicy oferują wiele zniżek w zależności od posiadanych uprawnień, a przy zakupie biletu z dużym wyprzedzeniem, możesz dodatkowo zyskać zniżkę 10, 20, a nawet 30%. Decydując się na podróż pociągiem, nie musisz skupiać się na drodze, masz czas, by poczytać książkę, porozmawiać z towarzystwem, obejrzeć film na laptopie, możliwe, że uda CI się także zdrzemnąć.

 

 Tanie noclegi w Kołobrzegu to nie tylko spanie, ale także jedzenie

 

Oczywiście ciężko zrezygnować ze świeżej rybki nad morzem czy kufla piwa. No i dzieci pewnie zapragną gofra albo loda. Nie musisz odmawiać sobie wszystkich przyjemności. Wystarczy, że zdecydujesz się na samodzielne przygotowywanie posiłków. Jeśli wybierasz się na wypoczynek większą grupą, możecie sporządzić grafik i ustalić, kto, w który dzień przygotowuje jedzenie dla wszystkich.

 

Ciężkie, tłuste posiłki sprawią, że szybko zaczniesz odczuwać zmęczenie i senność. Przy lekkiej diecie, zapewnisz sobie więcej energii, by aktywnie i w pełni korzystać z urlopu. Dzięki temu noclegi nad morzem nie będą kojarzyły Ci się z ciążącym, przejedzonym brzuchem.

 

Pakując plecak bądź walizkę, sprawdź prognozowaną pogodę na czas Twojego wyjazdu i dokładnie przemyśl, jakie ubrania będą niezbędne. Twój bagaż zajmie znacznie mniej miejsca, jeśli założysz noszenie jednej koszulki dwa razy w ciągu całego pobytu nad morzem. Lepiej zrobić pranie na miejscu niż dźwigać rzeczy, których nawet nie zdążysz założyć. Podobnie z butami. Załóżmy, że gumowe czy piankowe klapki zdadzą egzamin zarówno pod prysznicem i jako kapcie oraz na plaży. Przed podobnym użyciem w miejscu zakwaterowania, wystarczy tylko, że je opłuczesz z piasku i kurzu.

 

 Nie zabieraj zbędnych rzeczy

 

Dowiedz się, czy w miejscu, w którym rezerwujesz noclegi, są takie rzeczy, jak ręczniki, leżaki plażowe czy czajnik. O tyle akcesoriów mniej przyjdzie Ci się martwić. Wszystkie niestety zajmują wiele miejsca i bywają kłopotliwe do przewiezienia.

 

Przemyśl również, co ma zawierać Twoja kosmetyczka. Jeśli Twój szampon i żel pod prysznic są w dużych opakowaniach, postaraj się znaleźć mniejsze pojemniczki, do których przelejesz potrzebną ilość. Tym samym ich gabaryt również zajmie mniej miejsca, a Ty nie będziesz wydawać dodatkowych pieniędzy na zakup kosmetyków na miejscu, które przecież możesz mieć ze sobą.

 

Decydując się na tanie noclegi w Kołobrzegu, zarezerwuj pobyt w On Holiday Apartamenty

 

Apartament pozornie nie brzmi na tanie lokum. Okazuje się jednak inaczej. Wynajmując go, w przeciwieństwie do pokoi hotelowych płacisz jedną cenę bez względu na ilość osób. Jeśli wybierasz się nad morze z rodziną lub ze znajomymi policz, jak cena wynajmu apartamentu rozkłada się w kosztach od osoby. W rezultacie cena staje się korzystniejsza. Goście zamiast ciasnego pokoju otrzymują przestrzenne mieszkanie.

 

W każdym z apartamentów do dyspozycji znajduje się w pełni wyposażona kuchnia i duża łazienka z pralką. Dzięki temu, sugerując się powyższymi pomysłami na oszczędny wypoczynek, masz pewność, że bez problemu przygotujesz posiłki, jak i zrobisz pranie. Pamiętaj, że do kosztu wynajmu niedoliczane są osobno rachunki za wykorzystany prąd, gaz czy wodę. Ze sprzętu AGD oraz znajdującego się w salonie RTV możesz, więc korzystać do woli.

 

Wszystko zostało przygotowane tak, abyś nie musiał martwić się o zbyt wielki bagaż. Ponadto na terenie obiektu możesz skorzystać również z basenu i siłowni, które wliczone są w koszt wynajmu apartamentu. Tanie noclegi w Kołobrzegu są, więc jak najbardziej realne i zachowują przy tym wysoki standard.