Święta nad morzem w luksusowym apartamencie

Atrakcja

Komu nie marzy się Boże Narodzenienad morzem poza domem. Na przykład święta nad morzem. Oczywiście pensjonatyhotele czy domy wczasowe organizują wigilijną kolację oraz świąteczne atrakcje dla swoich gości. Jednak ci muszą się liczyć ze sporym tłumem i gwarem. My doskonale zdajemy sobie sprawę, że są również osoby takie jak Ty, dla których liczy się spokój, prywatność i komfort. Serdecznie zapraszamy zarówno Ciebie, jak i Twoich bliskich do Kołobrzegu na niezapomniane święta.

 

 Jak zaplanować świąteczny wypoczynek nad morzem

 

 Kołobrzeg jest miastem, które tętni życiem przez cały rok. Może trudniej zimą o zażycie morskiej kąpieli, choć znajdą się i wielbiciele morsowania, którzy tylko czekają na ten czas. Z całą pewnością warto jednak ciepło się ubrać i wybrać na spacer wzdłuż morskiego brzegu. Przekonaj się, że wypoczynek nad morzem w Kołobrzegu grudniową porą potrafi zachwycić równie mocno, co latem.

 

Miejska starówka również zaprasza Cię na przechadzkę. Jej świąteczny wystrój na pewno zapadnie Ci w pamięć. Daj się również skusić ciepłym posiłkiem, rozgrzewającym grzańcem lub herbatą w jednej z pobliskich restauracji. Przez cały rok zjesz w Kołobrzegu świeżą rybę, a to może stanie się nieodzowną pokusą zamiany klasycznego karpia na inny przysmak ze słonych wód.

 

 Atrakcje w Kołobrzegu na święta nad morzem

 

Pamiętaj, że przez cały rok możesz skorzystać z rejsu statkiem. W zależności od wybranej oferty wraz z załogą możesz udać się na wycieczkę w głąb Bałtyku lub przybić do któregoś z zagranicznych portów. Może taka wyprawa okaże się oryginalnym prezentem dla Ciebie lub Twoich bliskich.

 

Również i w okresie zimowym drzwi otwarte dla swoich gości pozostawiają różne muzea, których w Kołobrzegu jest całkiem pokaźny wybór. Wraz z rodziną możesz odkryć historię tego niezwykłego miasta, dowiedzieć się czegoś o morskich podróżachbudowie statków, obejrzeć znamienite rzeźby woskowe i wiele więcej.

 

Na zainteresowanych czekają też sklepy z pamiątkami, które oferują mnóstwo pamiątek i prezentów. Czasem podarowany drobiazg może ucieszyć kogoś bardziej niż wymyślny prezent. Znajdziesz tu wszystko od kompozycji z muszelek po piękną biżuterię.

 

 Atrakcje na święta dla dzieci

 

Jeżeli wybierasz się na urlop w Kołobrzegu z dziećmi, koniecznie zabierz je do Ukrytej krainy i Miasta myszy. To dwa magiczne miejsca czynne cały rok. Gwarantują zabawę i edukują, także wciągną Twoje pociechy i Ciebie przynajmniej na kilka godzin. Kolejną z atrakcji może okazać się Kino 8D, które dostarczy niezapomnianych wrażeń. To coś więcej niż tylko wygodne fotele i wielki srebrny ekran. Jednak, jeśli seans okaże się zbyt krótki, w Kołobrzegu znajdziesz również klasyczne kino, które dostarczy rozrywki na dłuższy czas. Może to dobry moment, by wybrać się na jakiś świąteczny film lub długo oczekiwaną premierę.

 

 Święta nad morzem w On Holiday Apartamenty

 

Przede wszystkim jednak nie zapomnij zadbać o wygodne lokum dla siebie i towarzyszących Ci osób. Jeżeli planujesz samotny wypad, również nie ma najmniejszego problemu. On Holiday Apartamenty w Kołobrzegu oferuje kilkanaście wygodnych i przestrzennych apartamentów w dogodnych lokalizacjach w Kołobrzegu.  Bez względu na to, który lokal wybierzesz, w każdym poczujesz się wręcz luksusowo. Do swojej dyspozycji otrzymasz salon z osobną sypialnią. A także kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz dużą łazienkę, w której nie tylko się zrelaksujesz, ale również zrobisz pranie i wyprasujesz odzież. Samodzielnie możesz więc przygotować wigilijną kolację i spędzić czas poza domem. Odpoczniesz od niezapowiedzianych wizyt gości, natłoku pracy i niekończącego się sprzątania. Po sytej kolacji możesz odetchnąć świeżym powietrzem podczas spaceru po uliczkach miasta lub piaszczystej plaży. Będą Twoje niezapomniane święta nad morzem.