Sun Festival 2023 – czy przyćmi ubiegłoroczny event?

Atrakcja

W ubiegłym roku MTD Production po raz pierwszy zorganizował Sun Festival w Kołobrzeskim Podczelu. Tym razem brand od lat znany z organizacji Sunrise Festival poczynił ukłon w kierunku fanów rapowych brzmień. Nowy muzyczny festiwal nad polskim morzem spodobał się widowni na tyle, że organizatorzy zdecydowali się kontynuować wydarzenie. Co na ten moment wiemy o drugiej edycji imprezy? Kiedy i gdzie się odbędzie? Kto wystąpi? Co wydarzy się w Kołobrzegu? Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania.

Sun Festival 2023 – kiedy?

Organizator wydarzenia kilka dni temu podał datę tegorocznej edycji. MTD Production w swoich social mediach poinformowało, że druga edycja Sun Festival odbędzie się w dniach 28-30 lipca (piątek-niedziela). Ponownie będzie to ostatni weekend lipca. Środek wakacji to idealny moment na tego typu wydarzenie. Bardzo możliwe, że Sun Festival już na stałe wpisze się w kalendarium muzycznych imprez w Kołobrzegu.

Gdzie odbędzie się Sun Festival?

Lokalizacja tegorocznej edycji rapowego festiwalu także nie jest już tajemnicą. Wiemy, że podobnie jak w ubiegłym roku, tłumy będą bawić się na płytach byłego lotniska w Bagiczu, w dzielnicy Kołobrzeg Podczele, nad samym morzem. Dojazd z Kołobrzegu na teren festiwalu będzie możliwy odnowioną drogą od strony Bagicza. Najprawdopodobniej, tak jak w ubiegłym roku, na miejscu będą dostępne parkingi. Jeśli natomiast zdecydujesz się na przyjazd transportem zorganizowanym, do Podczela z Kołobrzegu możesz dojechać autobusem z centrum miasta, jeździ od 5 rano do północy. Alternatywną możliwością dojazdu mogą być rowery czy też hulajnogi elektryczne , którymi można dojechać na teren festiwalu Kołobrzeską ścieżką rowerową która prowadzi wzdłuż morza. W ubiegłym roku organizator przygotował dla uczestników transport busami do i z Podczela. Możliwe, że w tym roku będzie podobnie.

Sun Festival 2023 line-up

Line-up Sun Festival 2023 tworzą między innymi Pezet, O.S.T.R., Paluch, Kukon, Tede x Borixon, Gibbs czy Sarius. Pełna lista artystów dostępna jest na Stronie SunFestival.

Zaplecze noclegowe i gastronomiczne

Uczestnicy Sun Festival 2022 mogli wybrać nocleg na polu namiotowym lub, w przypadku zakupu pakietu VIP, w namiotach o wysokim standardzie. Dostępnych było także kilka stref gastronomicznych, z różnego rodzaju kuchnią, także wegetariańską. Doskonale jednak wiemy, że spanie w namiotach nie jest opcją dla każdego. Zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę.
Specjalnie z myślą o tych uczestnikach festiwalu, którym nie po drodze jest z nocowaniem w warunkach polowych, przygotowaliśmy nasze komfortowe apartamenty w Kołobrzegu na wynajem. Przestronna i nowoczesna przestrzeń oraz wygodne łóżka to wszystko czego potrzebujesz, aby porządnie zregenerować się po kilkugodzinnej zabawie w rytm rapowych brzmień.

Noclegi w Kołobrzegu na wakacje i nie tylko

Zapewniamy, że w szczycie sezonu bardzo trudno jest znaleźć apartamenty w Kołobrzegu na wynajem. Tym bardziej pod koniec lipca, gdy tłumy przyjeżdżają na Sunrise Festival, a teraz także na Sun Festival. Dlatego, jeśli planujesz być na Sun Festival 2023, nie zwlekaj z rezerwacją noclegów w Kołobrzegu. W naszej ofercie znajdziesz w pełni wyposażone apartamenty z licznymi udogodnieniami. Jesteśmy w kilku lokalizacjach na terenie Kołobrzegu i okolic, także w dzielnicy Podczele, w której odbędzie się tegoroczny Sun Festival.