Nowy bon turystyczny

Atrakcja

Nowy bon turystyczny już w wakacje 2023?

Rządowe wsparcie skierowane do rodzin z dziećmi pozwoliło na wakacyjne wyjazdy również osobom w trudnej sytuacji materialnej. Przy okazji nie da się ukryć, że ożywiło turystykę krajową. Jednak program zapoczątkowany w wakacje 2020 roku właśnie dobiegł końca. Tylko do 31 marca 2023 roku można było złożyć wniosek o jednorazowe świadczenie dla rodzin z dziećmi. Program cieszył się ta dużym powodzeniem, że większość jego beneficjentów zadaje sobie pytanie, czy będzie nowy bon turystyczny. Przy obecnej inflacji kolejna edycja bonu byłaby strzałem w dziesiątkę.

Nowy bon turystyczny – nieoficjalne doniesienia

Od dłuższego czasu w sieci krążą informacje o planach wznowienia bonu turystycznego. Według tych pogłosek, jednorazowe świadczenie dla rodzin z dziećmi miałoby wynieść dwukrotność dotychczasowego. W pierwszej edycji programu kwota wsparcia wynosiła 500 zł na dziecko. Nowy bon turystyczny, zgodnie z tymi nieoficjalnymi zapowiedziami, wyniósłby zatem 1000 zł na dziecko. Nie ma jeszcze potwierdzonych informacji na ten temat. Niektóre portale informowały natomiast, że nowy bon turystyczny miałby obowiązywać od 1 czerwca 2023 roku, a wygasłby z końcem 2024 roku. Zasady wykorzystania bonu miałyby być podobne do dotychczasowych. Prawdopodobne jest zatem, że środki wypłacone przez rząd, rodzice będą mogli przeznaczyć na opłacenie noclegu w Kołobrzegu podczas najbliższych wakacji.

Wakacje 2023 w apartamentach nad morzem

Większość rodziców zgodzi się co do tego, że nowy bon turystyczny jest potrzebnym świadczeniem. Ceny noclegów tak mocno poszły w górę, że część wakacyjnych wyjazdów stanęła pod znakiem zapytania. Jednak jeśli marzy Wam się rodzinny urlop nad morzem w tym sezonie, jeszcze nic straconego. Być może pogłoski o nowym bonie turystycznym okażą się prawdziwe. Wówczas za wynajem apartamentów w Kołobrzegu będziecie mogli zapłacić właśnie bonem turystycznym. Tym samym potwierdzamy, że jeśli program dojdzie do skutku, ponownie będziecie mogli zapłacić u nas za apartamenty nad morzem środkami z rządowego bonu.

Dlaczego wybrać nasze apartamenty w Kołobrzegu?

Jesteśmy przekonani, że pobyt u nas będzie nie lada gratką dla najmłodszych. W Kołobrzegu nie brakuje atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Na pewno warto wybrać się na spacer promenadą, sesję zdjęciową na molo, czy w rejs statkiem. Jeśli pogoda nie dopisze, możecie wspólnie odwiedzić lokalne muzea, np. Muzeum Bursztynu, Muzeum 6D Maszoperia oraz Muzeum Oręża Polskiego. Niemało atrakcji znajdziecie również na miejscu, na terenie obiektów. Najmłodsi mają do dyspozycji salę zabaw, z kolei starsze dzieci mogą skorzystać z siłowni lub basenu. Zapewniamy, że w trakcie pobytu u nas nie sposób się nudzić!

Nowy bon turystyczny zrealizujesz u nas

W jaki sposób będzie można zrealizować płatność bonem w On Holiday Apartamenty Kołobrzeg? Opcję rozliczenia przy pomocy nowego bonu turystycznego będziecie mogli zaznaczyć w procesie rezerwacyjnym albo skontaktować się bezpośrednio z nami. Jeśli natomiast należność za pobyt będzie wyższa niż wartość bonu, resztę dopłacicie kartą płatniczą, przelewem lub gotówką. Nie zwlekajcie z planowaniem wakacji 2023 i od razu zapoznajcie się z ofertą naszych noclegów w Kołobrzegu dla rodzin z dziećmi. Jeśli pogłoski okażą się prawdziwe, nowy bon turystyczny będziecie mogli zrealizować już w najbliższe wakacje w On Holiday Apartamenty!