Galeria handlowa Kołobrzeg – nowe miejsce na zakupy i obiad

Atrakcja

Wakacje nad morzem to przede wszystkim czas plażowania i zwiedzania, ale nierzadko myślimy również o robieniu zakupów na miejscu. Dla tych, którzy lubią wypady na kawę i zakupy otwiera się już w 2022 nowa galeria handlowa Kołobrzeg. Jest ona zlokalizowana w pobliskiej miejscowości Budzistowo, przy zjeździe z drogi ekspresowej S6. To oczywiste, że planując weekend nad morzem w apartamentach lub dłuższy urlop, w pierwszej kolejności myślimy o tym jak wynająć apartamenty nad morzem, oraz jak dojechać na miejsce oraz gdzie zarezerwować nocleg Kołobrzeg. Szczególnie jeśli wybierzemy apartamenty Kołobrzeg, zamiast hotelu, zastanawiamy się, gdzie w pobliżu można zrobić zakupy, na przykład gdzie kupić produkty spożywcze. Zresztą taką opcję lepiej mieć gotową również na wypadek gorszej pogody.

 

Kolejna galeria handlowa Kołobrzeg jeszcze w 2022

 

Dotychczas mieszkańcy oraz przyjezdni mieli do wyboru trzy galerie w okolicy: galerię Hosso przy Placu Ratuszowym, galerię Hosso przy ul. Armii Krajowej oraz galerię Molo, przy ul. Rodziewiczówny. Jeszcze w tym roku otworzy się całkowicie nowy kompleks, zlokalizowany w niewielkiej odległości od Kołobrzegu. Przewidywana data otwarcia tego nowego punktu handlowego to drugi lub trzeci kwartał 2022, chociaż mówi się także o końcówce roku. Wiele wskazuje więc na to, że będzie można się tam wybrać już w trakcie tegorocznego urlopu nad morzem lub wyjazdu po sezonie. Nazwa kompleksu, w którego skład wchodzą galeria handlowa Kołobrzeg i park handlowy to Karuzela Kołobrzeg.

 

Co już wiadomo o Karuzela Kołobrzeg?

 

Z oficjalnych informacji wynika, że całkowita powierzchnia obiektu to 30 000 m2, z czego 1/3 to otwarty na początku tego roku supermarket budowlany Leroy Merlin. Na pozostałych 20 000 m2 ma znajdować się aż 90 sklepów. Ponadto dostępnych będzie 1000 miejsc parkingowych dla gości. Karuzela Kołobrzeg ma być największym centrum handlowym w regionie. Najemcami będą m.in.: Lidl, Reserved, Cropp, House, Sinsay, New Yorker, CCC, Deichmann, Kik, Tedi, Dealz, Pepco, Half Price, Media Expert, Apart, Kakadu oraz Kaes I Martes Sport. Dotychczas nikt nie potwierdził, czy na terenie kompleksu będzie kino. Będą za to trzy kawiarnie oraz cztery restauracje typu fast food. Karuzela Holding, właściciel centrów handlowych Karuzela, zaprezentował rzut ze wstępnym rozmieszczeniem sklepów w galerii. Przekazanie lokali najemcom nastąpi prawdopodobnie w czerwcu 2022.

 

Galeria handlowa Kołobrzeg  – zakupy spożywcze i odzieżowe

 

Kolejna galeria handlowa w okolicy będzie niewątpliwie sporą atrakcją zarówno dla mieszkańców Kołobrzegu, jak i turystów. Zwłaszcza jeśli wybór padnie na apartamenty w Kołobrzegu na nocleg w Kołobrzegu, warto mieć na uwadze miejsce, do którego można wyskoczyć po zakupy spożywcze i nie tylko. Jeśli chodzi o supermarkety, to z pewnością na terenie nowej galerii znajdzie się lubiany Lidl. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby w trakcie wakacji nad morzem wybrać się także na zakupy odzieżowe. Sieciówek w galerii Karuzela Kołobrzeg na pewno nie zabraknie. Otworzyć się mają także kawiarnie i restauracje typu fast food. W razie gorszej pogody wizyta w nowej galerii w okolicach Kołobrzegu może być ciekawą alternatywą spędzenia czasu.

 

Apartamenty w Kołobrzegu na wakacje i nie tylko

 

Jeśli zamierzasz w najbliższych miesiącach odwiedzić Kołobrzeg, koniecznie zarezerwuj swój pobyt w On Holiday apartamenty Kołobrzeg. Naszym atutem są nowocześnie i starannie urządzone wnętrza, idealna na komfortowy pobyt krótko i długoterminowy dla par, rodzin z dziećmi, grup znajomych i seniorów. Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy rozmaite udogodnienia, w tym szczególnie dla rodzin z dziećmi. Nasze apartamenty w Kołobrzegu zlokalizowane są w czterech dzielnicach Kołobrzegu: Podczele, Ogrody, Goryszewo i Dzielnicy Uzdrowiskowej. Każdy znajdzie w portfolio naszych apartamentów na wynajem coś dla siebie. Wszystkie znajdują się w nowoczesnych budynkach z całodobową ochroną. Ich wspólną cechą jest także dobrze zorganizowana przestrzeń i doskonałe wyposażenie. Obejmuje ono sprzęty codziennego użytku, tj. ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, czy pralka.

 

Karuzela Kołobrzeg sposobem na niepogodę

 

Pobyt w Kołobrzegu wielu z naszych gości planuje na cieplejsze miesiące w roku. Zdarza się jednak, że nawet w trakcie sezonu pogoda się pogarsza. Wtedy warto mieć opracowany plan awaryjny. Jedną z opcji jest na pewno pobyt w naszych apartamenty Kołobrzeg, gdzie spędzisz miło czas w towarzystwie najbliższych osób. Inną ciekawą alternatywą jest wypad na zakupy. Miejscem, które będzie można odwiedzić już w tym roku, jest nowa galeria handlowa Kołobrzeg.