Burneika Burger już w Kołobrzegu

Atrakcja

Nowe miejsce dla burgerowych smakoszy w Kołobrzegu. Burneika Burger zawitało do nas 15 maja!

Kołobrzeg jest miejscem, które przyciąga szeregiem atrakcji tysiące turystów każdego roku. Należy jednak pamiętać, że oprócz typowo turystycznej działalności, w tym niemal 50 tysięcznym mieście również miejscowi po prostu lubią dobrze zjeść. Niezależnie zatem od tego, czy jesteś w Kołobrzegu na wakacje, czy mieszkasz tu na stałe – z pewnością warto odwiedzić nowe miejsce na gastronomicznej mapie tego malowniczego miejsca.

Burneika jedzącu burgera z własnej restauracji Burneika Burger

Burneika Burger w Kołobrzegu – co konkretnie zjemy?

W nowopowstałej burgerowni zjemy dokładnie te same dania, co we wszystkich restauracjach słynnego, litewskiego kulturysty. To przede wszystkim cztery, flagowe burgery o nietuzinkowych nazwach, które jako social mediowy slogan swego czasu podbiły polski Internet. Mowa tu o burgerach:

  • „Nie ma lipy”
  • „Jest pompa”
  • „Hardkorowy”
  • „Kanapeczka”

Oprócz tego, każdego z nich możemy wybrać wraz z idealnie pasującym sosem – autorskim, ostrym spiracha mayo lub BBQ. Fani prawdziwego mięsa mogą poszerzyć zamówienie również o dodatkowy bekon.
Poszczególne burgery możemy zamówić w zestawie z coca colą i frytkami, co z pewnością zapełni żołądek nawet największego łakomczucha. Standardowo, w punkcie znajdziemy też popularne napoje gazowane i niegazowane, a także dodatki w postaci frytek.

Budujesz formę? Makroskładniki przede wszystkim!

Co więcej, przy każdej kanapce w menu znajdziemy rozkład makroskładników tak, aby każdy zarówno amatorski, jak i bardziej zaawansowany kulturysta wiedział, jak wkomponować posiłek w swój codzienny bilans kaloryczny. Znajdziemy tu zatem burgery o różnych układzie białka, tłuszczu i węglowodanów – wszystko po to, aby móc bez problemu wpleść burgera do codziennego zapotrzebowania na poszczególne makroskładniki.

Burneika prężący muskuły

Gdzie znajduje się lokal?

Część osób z pewnością zastanawia się, gdzie znajduje się wskazana burgerownia. Otóż nikt nie powinien mieć problemu z dotarcie do niej, ponieważ zlokalizowana jest przy ul. Obrońców Westerplatte 18b w Kołobrzegu. Telefon kontaktowy do restauracji zaś to:
+48 787-358-333
.
Aby dosłownie każdy mógł przekonać się na własnym podniebieniu, że burgery Burneiki to prawdziwa uczta, lokal jest otwarty aż przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty można go odwiedzić od godziny 12 do 21, zaś w niedziele – od 12 do 20.

Czy zjemy tylko na miejscu, czy możemy również zamówić posiłek na wynos lub z dowozem?

Na całe szczęście, możemy zjeść naszego ulubionego burgera zarówno w lokalu, jak i zabrać go ze sobą na wynos, czy też zamówić go z dostawą. Jeżeli zatem ktokolwiek lubi zjeść świetnego burgera na plaży czy też na szeroko rozumianym łonie natury – z pewnością będzie zadowolony z takiej możliwości.


Wielkie otwarcie

Warto także dodać, że lokal został otworzony już 14 maja 2023 roku. Uroczyste otwarcie rozpoczęło się o godzinie 12, oczywiście w asyście… samego Hardkorowego Koksa. Właściciel restauracji przybył na miejsce osobiście i poprowadził krótki mini-event z gośćmi. Ponadto, podczas spotkania można był uścisnąć dłoń kulturysty, poprosić o autograf, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoim idolem. Na otwarcie przybyło naprawdę sporo osób, co tylko potwierdza ciągłe i spore zainteresowanie osobą litewskiego kulturysty.

Sieć w całej Polsce oraz franczyza

Na zakończenie należy także wspomnieć kilka słów o samej sieci burgerowni. Okazuje się bowiem, że nie jest epizodyczna czy incydentalna działalność kulturysty. Od kilku lat prowadzi on całą sieć swoich burgerowni, które umiejscowione są w wielu miejscach w Polsce – między innymi w Warszawie, Starych Babicach, Gdyni, Katowicach, Ząbkach, Krakowie i oczywiście… od maja w Kołobrzegu. Osoby zainteresowane wspólnym prowadzeniem biznesu z Robertem Burneiką mogą też rozpocząć franczyzę ze słynnym kulturystą i zarabiać na swojej nowej restauracji.

Burneika Burger w Kołobrzegu – podsumowanie

Jak widać, propozycja skosztowania burgera u jednego z najpopularniejszych kulturystów świata, popularnej osobowości w Internecie, będzie kolejną, ciekawą atrakcją w Kołobrzegu. Jeżeli Wy chcielibyście poznać inne ciekawe miejsca do odwiedzenia w tym malowniczym mieście – koniecznie śledźcie naszego bloga!
Jeżeli jesteście już zdecydowani na pobyt w Kołobrzegu, serdecznie zapraszamy do naszych doskonale wyposażonych apartamentów blisko morza.