współpraca
Home
zadzwoń
Zadzwoń
Ruf mich an
rezerwuj
Rezerwuj
Buche es

Rowerem wzdłuż wybrzeża Bałtyku

Rowerem wzdłuż wybrzeża Bałtyku
Rowerem wzdłuż wybrzeża Bałtyku

Wycieczki rowerowe w Polsce zyskują na popularności. Choć do Holendrów nam jeszcze sporo brakuje, to jednak nie musimy się niczego wstydzić. Infrastruktura dla rowerów stale się poprawia, dzięki czemu bez obaw możemy wybrać się na wycieczki rowerowe wzdłuż wybrzeża Bałtyku. To sposób spędzania wolnego czasu zarówno dla całych rodzin, oraz dla indywidualnych pasjonatów turystyki rowerowej. W Polsce możemy korzystać między innymi z trasy R10, która biegnie wzdłuż całego wybrzeża. Oczywiście nie każdy musi porywać się na tak długie trasy. W nadmorskich miejscowościach możecie znaleźć dobrej jakości ścieżki rowerowe, na których możecie spędzić całe dni podczas wakacyjnego wyjazdu do Kołobrzegu.

Kołobrzeg – miasto z dobrą infrastrukturą dla rowerów

Wśród nadmorskich miast przyjaznych rowerzystom, zdecydowanie warto wymienić Kołobrzeg. W miejscowości tej postawiono na modernizację starej oraz budowę nowej infrastruktury rowerowej. Dzięki temu, spędzając urlop w Kołobrzegu, można wybierać się na niezapomniane wycieczki rowerowe wzdłuż polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Przez miasto przechodzi również odcinek trasy R10 Eurovelo. Nadmorskie trasy rowerowe w Kołobrzegu prowadzą wzdłuż piaszczystych i kamienistych plaż, a także przez urokliwe parki. Wielu rowerzystów zachwyca się między innymi unikalnością Ekoparku Wschodniego. Na uwagę zasługują również odcinki biegnące przez Nadmorski Park Zdrojowy, który również ma swój oryginalny klimat.

Na aktywny wypoczynek nad morzem decyduje się coraz więcej osób. Po kilku dniach plażowania warto przełamać tą monotonię. Jedni postawią na zwiedzanie zabytków, a drudzy wsiądą na rower i zaczną poznawać Kołobrzeg i okolice w ten sposób. Ścieżki rowerowe w Kołobrzegu prowadzą przez parki i miejsca zacienione, co dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy również wśród dzieci. Warto sprawdzić nowoczesną ścieżkę rowerową, która prowadzi do miejscowości Ustronie Morskie. To całodzienna wyprawa w dwie strony, a na trasie można zrobić sobie przerwy na plażowanie. Wycieczki rowerowe wzdłuż Bałtyku cieszą się rosnącą popularnością, niezależnie od tego, czy mówimy o krótkim odcinku, czy o całej trasie. Kołobrzeg idealnie jest do nich przygotowany.

Gdzie odpocząć w Kołobrzegu?

Wakacje w Kołobrzegu warto zaplanować z wyprzedzeniem, choć spontaniczne wypady na ostatnią chwilę również mają swój urok. Wybierając się do tego miasta, zdecydowanie warto sprawdzić apartament w Kołobrzegu blisko morza, które wzbogacone są o strefę relaksu. Dzięki temu, nawet po najtrudniejszych dniach będziecie mogli odpocząć w zaciszu luksusowego apartamenty. Apartamenty nad morzem z basenem oferuje między innymi On Holiday. W ich obiektach znajdziecie również jacuzzi i sauny. Komplet tych udogodnień znajduje się w apartamentach nad morzem w Kołobrzegu przy ulicach Poleskiej i Muszelkowej, a jacuzzi i sauna dostępne są przy ulicy Lwowskiej 12A.

Kołobrzeg to doskonałe miejsce do odpoczynku o każdej porze roku, choć jesienią i zimą jest tu nieco spokojniej. Docenią to osoby, które poszukują ciszy i obcowania z naturą. Apartamenty w Kołobrzegu Sun&Relax cieszą się większym uznaniem latem, gdy możliwe są również kąpiele słoneczne na pobliskich plażach. Przy wyborze apartamentu można sprawdzić, czy oferuje on również wypożyczenie rowerów na wycieczki. Z drugiej strony wiemy jednak, że prawdziwi pasjonaci aktywnego wypoczynku bardzo często podróżują z własnym sprzętem. Jeżeli poszukujecie luksusu i unikalnych doświadczeń to zainteresują Was apartamenty w Kołobrzegu. Wynajem apartamentów w Kołobrzegu możliwy jest w OnHoliday Apartamenty Kołobrzeg , która gwarantuje wysoką jakość relaksu w swoich basenach i nie tylko.

Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Zarezerwuj
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Kołobrzeg
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Świeradów