Weekend dla dwojga w romantycznym Kołobrzegu

Atrakcja

Wakacje dobiegły końca, ale lato tak naprawdę trwa jeszcze do drugiej połowy września. To świetny czas, by zorganizować sobie weekend dla dwojga w Kołobrzegu. Kiedy dzieci idą do szkół, otwiera się sezon dla osób ceniących sobie spokój i przestrzeń. Można rzec, że wrzesień to romantyczny miesiąc w Kołobrzegu. Szkoda przepuścić taką okazję i nie udać się nad morze przynajmniej na kilka dni. A jeśli nocleg nad morzem to tylko w Kołobrzegu.

 

 Kołobrzeg miastem zakochanych

 

Kołobrzeg jest jednym z najczęściej odwiedzanych nadmorskich kurortów Polsce. Miejscowość ta słynie nie tylko ze swojej niezwykłej historii, ale również spełnia oczekiwania przyjezdnych o wszelkich gustach.

 

Bez wątpienia zachwyci Was kołobrzeski deptak, który zachował swój średniowieczny klimat. Możecie także udać się na romantyczną kolację do jednej z wielu urokliwych restauracji. Spróbujcie wspiąć się na latarnię morską, by wspólnie podziwiać zachód słońca w Kołobrzegu.

 

Jeżeli wolicie bliskość natury, zachwyci Was „Bindaż zakochanych”. Jest to grabowy szpaler z XIX w. W okresie międzywojennym był on nazywany aleją miłości, ponieważ stanowił idealne miejsce na randki. To korytarz utworzony z drzew, których korony splatają się, tworząc sklepienie. Dajcie się ponieść fantazji i cofnijcie w czasie o dwa stulecia, by wspólnie poczuć magię tego miejsca.

 

 Weekend dla dwojga nad morzem

 

Polecamy także wybrać się na poranny spacer lub romantyczne śniadanie na plaży. Ciesząc się tymi wspólnymi chwilami, możecie podziwiać, jak Kołobrzeg wita nowy dzień. Nie zapomnijcie zajrzeć do oceanarium lub któregoś z tutejszych muzeów. Odkryjcie nowy kawałek historii i zanurzcie się w morskie głębiny, by podejrzeć naturę podwodnych stworzeń.

 

Z czasem zbliżania się jesiennej poryplaże pustoszeją. Nadal można poczuć na twarzy przyjemny dotyk promieni słonecznych, a pod stopami ciepły piasek. Odważni mogą też spróbować zażyć kąpieli w rześkich wodach BałtykuGorąca herbata lub kawa w przybrzeżnej kawiarni na pewno pomoże się po niej rozgrzać.

 

 Nocleg nad morzem? – Tylko w On Holiday Apartamenty

 

Romantyczny wieczór na plaży w Kołobrzegu lub spędzenie tam całej nocy, mogą być nie lada gratką. Jednak, jeśli planujecie weekend dla dwojga w Kołobrzegu we wrześniu, pogoda może temu nieco mniej sprzyjać. Warto więc zarezerwować nocleg w ciepłym i komfortowym miejscu, np. On Holiday. Po dniu pełnym wrażeń zrelaksujcie się w apartamencie lub skorzystajcie z atrakcji znajdujących się na terenie obiektu. Możecie urządzić grilla w przygotowanym do tego miejscu, wybrać się na basen lub do sauny.

 

Obok budynku znajduje się parking, gdzie czeka miejsce na Wasz samochód. Dla Waszej wygody pomyśleliśmy także o windzie, by łatwiej było dostać się na piętro z wózkiem lub dużym bagażem.

 

 Intymny weekend dla dwojga w apartamencie w Kołobrzegu

 

On Holiday Apartamenty dobrze sprawdzą się zarówno w przypadku randki, jak i podróży poślubnej. Są również świetnym miejscem do zwyczajnego oderwania się od codzienności i pracy.

 

Apartamenty są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną spędzić wspólne romantyczne chwile, odpocząć od zgiełku i odizolować się od reszty świata. Tu nie będziecie musieli nawet przechodzić przez recepcję i unikniecie, być może niechcianych, rozmów z innymi gośćmi. W apartamencie możecie poczuć się jak w domu. Zapewni to duża przestrzeń, składająca się z salonu, sypialni, kuchni i przestronnej łazienki. Będziecie w pełni niezależni i otrzymacie gwarancję prywatności i intymności.

 

Ponadto apartamenty są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt. Dzięki temu bez problemu przygotujecie wykwintny posiłek czy obejrzycie film. W tak romantycznej atmosferze, z pewnością, Wasz weekend dla dwojga w Kołobrzegu będzie udany.