Walentynki nad morzem – pomysł na prezent dla dwojga

Atrakcja

Walentynki już za kilka tygodni. Lada dzień półki sklepowe zaczną uginać się pod ciężarem drobnych upominków dla drugich połówek. Jeśli masz dylemat, co sprezentować partnerowi, bądź partnerce, rozważ wyjazd na walentynki nad morzem. Przedmioty się starzeją, natomiast wspomnienia z wyjazdów zostają na zawsze. Jeśli zależy Ci na czymś niepowtarzalnym, to wypoczynek nad morzem zimą taki właśnie będzie.

 

Walentynki nad Bałtykiem

 

Jeśli chcesz naprawdę zaskoczyć swoją drugą połówkę, zaplanuj wspólny wyjazd, na krótszy lub dłuższy weekend. Być może wypoczynek nad morzem w trakcie chłodniejszych miesięcy nie wydaje Ci się zbyt atrakcyjnym prezentem, ale gwarantujemy, że wielu osobom taki wyjazd się spodoba. Na pewno prezent w formie wspólnego wyjazdu przypadnie do gustu komuś, kto dotychczas spędzał urlop nad Bałtykiem w trakcie lata. Walentynki spędzone nad morzem z drugą połówką z pewnością będą inne niż wszystkie do tej pory. Poza sezonem plaże nie są przepełnione, dzięki czemu można w pełni się zrelaksować, z dala od tłumów. Powietrze w miejscowościach nadbałtyckich należy do najczystszych w Polsce, a im bliżej morza, tym więcej w nim  jodu.

 

Wypoczynek nad morzem dla dwojga

 

Niezależnie od stażu związku, niespodzianki są miłym odświeżeniem dla relacji. Wspólny wyjazd bez wątpienia pomoże Wam oderwać się od codziennej rutyny. Pobyt nad morzem w okolicach Walentynek wpłynie zbawiennie na ciało i duszę Twojej drugiej połówki. Zastanawiasz się zapewne – co można robić nad morzem zimą? Otóż tak naprawdę możliwości są nieograniczone.

 

W pierwszej kolejności rekomendujemy jednak spacery wzdłuż wybrzeża – o tej porze roku plaże są niemal puste. Możecie przy okazji poszukać romantycznych plenerów do wspólnych zdjęć. Na dłuższą wyprawę warto zabrać ze sobą termos z gorącą kawą lub herbatą. Spacery nad morzem zimą są zbawiennie przede wszystkim dla umysłu – wreszcie można oderwać się od zgiełku miasta. Kolejną korzyścią jest ulga dla dróg oddechowych. Szczególnie jeśli na co dzień mieszkasz w miejscowości, w której powietrze jest w dużym stopniu zanieczyszczone, to pobyt nad morzem będzie dla Twoich płuc miłą odmianą. Po długim spacerze warto odwiedzić lokalne restauracje, które w szczycie sezonu zwykle są zapełnione po brzegi.

 

W trakcie pobytu nad morzem zimą warto zwiedzić wszystkie zabytki w okolicy. Jeśli wybierzesz Kołobrzeg to obierz za cel swoich wypraw molo, latarnię morską, starówkę i neogotycki ratusz oraz miejscowe porty. Kolejną możliwością na ciekawe spędzenie czasu nad morem zimą jest rejs statkiem wycieczkowym albo rejs wędkarski. Rejsy po Bałtyku zwykle działają przez cały rok. Jeszcze innym sposobem spędzenia czasu we dwoje jest udział w imprezach oraz wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Walentynki zaplanuj wcześniej

 

Polskie wybrzeże zimą jest bez dwóch zdań ciekawą destynacją. Za tym kierunkiem wyjazdu przemawia brak tłumów, czyste powietrze i niższe niż w trakcie sezonu ceny w restauracjach. Wypoczynek nad morzem w trakcie chłodniejszych miesięcy z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, dlatego nie warto odkładać planów na ostatnią chwilę. Zaplanuj wyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem, uwzględniając noclegi w Kołobrzegu. W trakcie zimy o wiele łatwiej znajdziesz apartamenty w Kołobrzegu w atrakcyjnej lokalizacji, nierzadko z widokiem na morze.

 

Walentynki nad morzem – przeżyj to sam

 

Wypoczynek nad morzem zimą może być równie ciekawy, jak w trakcie cieplejszych miesięcy. Mimo że kąpiele w morzu raczej nie wchodzą w grę – chyba że morsujesz, to innych atrakcji jest naprawdę wiele do wyboru. Wędrówki piesze, zwiedzanie, udział w wydarzeniach kulturalnych lub sportowych, rejs statkiem – to tylko niektóre z nich. Wyjazd we dwoje warto zaplanować odpowiednio wcześnie.

 

Dopełnieniem udanego wyjazdu będzie bez wątpienia komfortowe i nowoczesne miejsce oferujące noclegi w Kołobrzegu. Po wielu godzinach spędzonych na zewnątrz dobrze jest powrócić do zacisznych On Holiday apartamenty w Kołobrzegu, które zapewnią Tobie i Twojej drugiej połówce idealny odpoczynek. Nasze apartamenty w Kołobrzegu możesz wynająć przez cały rok, a do końca września 2022 zrealizujesz u nas bon turystyczny. Nie odkładaj planów na jutro – już teraz zarezerwuj swój pobyt w Kołobrzegu na Walentynki.