O Świeradowie-Zdroju

Nasze apartamenty w Świeradowie-Zdroju to doskonały wybór, kiedy planujesz romantyczny wypad, szereg wycieczek lub chcesz zażyć trochę sportu. Ich lokalizacja dopasowana jest do wszelkich wymogów, ponieważ dotrzesz stąd w kilka chwil do każdego z najciekawszych i najważniejszych miejsc w okolicy.

Co umożliwia Ci lokalizacja apartamentów

Apartamenty w Świeradowie-Zdroju mieszczą się w malowniczej części tego miasta w odległości zaledwie 250 metrów od wyciągu narciarskiego SKI & SUN. Wieża widokowa Sky Walk znajduje się tylko 1200 metrów od naszych apartamentów, dlatego spacer do niej zajmie Ci dosłownie kilkanaście minut. Gwarantujemy, że naprawdę jest co zwiedzać. Wieża widokowa w Świeradowie-Zdroju jest jedną z największych atrakcji przyciągających mnóstwo turystów. Wejście na górę poprzedza ścieżka edukacyjna prowadząca przez las, a później pnie się wokół konstrukcji. Wspomniany ośrodek sportowy SKY & SUN oferuje natomiast trasy narciarskie i snowboardowe otwarte zarówno w dzień, jak i w nocy.

Responsive Image

Apartamenty w pobliżu natury

Dogodna lokalizacja pozwala na komfortowy odpoczynek w pobliżu natury oraz spokój, który gwarantuje Ci malownicza okolica. Z naszych apartamentów szybko dostaniesz się na spacerowe i rowerowe trasy wiodące przez góry i lasy. Urokliwe ścieżki poprowadzą Cię na szczyty pobliskich gór czy na przykład aż do Szklarskiej Poręby. Po drodze czekają na Ciebie miejsca do odpoczynku na łonie natury lub klimatyczne schroniska i restauracje.

Responsive Image

Uniwersalny pomysł na wszelkie plany

Główne atrakcje Świeradowa-Zdroju oraz sklepy i uzdrowisko również znajdują się nieopodal. To doskonała lokalizacja dla osób, które szukają wrażeń na stokach oraz tych, które kochają piesze wędrówki po górach. A po całodziennych przygodach można się zrelaksować w nastrojowych restauracjach. Mnogość atrakcji w połączeniu ze spokojem okolicy tworzy doskonałą mieszankę, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

Nasze prestiżowe apartamenty dedykowane są również wypoczynkowi rodzinnemu. Bez różnicy, jaki masz plan na spędzenie czasu w Świeradowie-Zdroju, On Holiday Apartamenty tworzy kameralny klimat dla tych, którzy pragną ciszy i prywatności. Oddajemy do dyspozycji dużą przestrzeń, abyś Ty czuł się swobodnie, a Twoje dzieci miały miejsce do zabawy. Dostosowaliśmy infrastrukturę, by nie stanowiła problemu dla przejazdu wózkiem, wizyty seniorów, czy odwiedzin z pupilem. Ponadto szybko dotrzesz z nich do największych atrakcji w Świeradowie-Zdroju.

Responsive Image

Apartamenty, które zadowolą wszystkich

Wnętrza apartamentów spełniają standardy mieszkań. Przygotowane są zarówno na kilkudniowe, jak i kilkutygodniowe rezerwacje, gdyż są wyposażone w sprzęt RTV, AGD niezbędny do niezależnego funkcjonowania, zapewniając komfort oraz wygodę. Goście mają możliwość przygotowywania samodzielnych posiłków i zrobienia prania. Zapewniamy dostęp do telewizji oraz Internetu. Salon z oddzieloną sypialnią zapewnią uczucie intymności i sprawią, że każdy poczuje się tu, jak we własnym mieszkaniu.

Responsive Image