Noclegi w Świeradowie-Zdroju – już za rok w On Holiday

Atrakcja

Noclegi w Świeradowie-Zdroju są jednymi z najczęściej wybieranych przez osoby pragnące relaksu, jak i sportowców. Turyści mogą napawać się urokami samego miasta, wybrać się na górską wędrówkę czy obejrzeć okolicę z wieży widokowej. Dzień jest za krótki, by móc skorzystać ze wszystkich atrakcji. Zamiast łapać zadyszkę i oglądać wszystko w pośpiechu, lepiej zaplanujcie czas w tym mieście na dłużej. Zwłaszcza że już w przyszłym roku ugościmy Cię w naszym nowym apartamentowcu.

 

Świeradów-Zdrój na letnie wycieczki

 

Wśród pieszych i rowerowych podróżników Świeradów-Zdrój ceniony jest za swoje malownicze krajobrazy i dziką przyrodę Gór Izerskich. To właśnie w tym miejscu rozpoczyna się też główny szlak sudecki Mieczysława Orłowicza.

 

Siecią rozmaitych szlaków wycieczkowi pasjonaci dotrą na Sępią Górę, Polanę Czarownic, Stok Izerski, Ciemny Wadór oraz Sowi Kamień. Jeśli ktoś planuje dłuższą rowerową podróż, świetnym wyborem będzie malownicza trasa ze Stoku Izerskiego do Hali Izerskiej. Bez kłopotu można również wybrać się jednośladem do Jeleniej Góry czy Szklarskiej Poręby.

 

Spacer w chmurach, a potem komfortowe noclegi w Świeradowie-Zdroju

 

Nie można pominąć jednej z większej w dosłownym tego słowa znaczeniu atrakcji, jaką jest Sky Walk w Świeradowie-Zdroju. Mowa o wieży widokowej, która uchodzi obecnie za najwyższą w Polsce i mierzy 62 metry wysokości. Kładka spacerowa ma długość 850 metrów i składa się z przystanków z  edukacyjnymi elementami. Z góry, w tym również ze szklanej kopuły, rozpościera się widok na okalającą wieżę przyrodę. Dodatkowo zwiedzanie zwieńcza zjazd 105-metrową zjeżdżalnią.

 

Zostając, więc w Świeradowie na dłużej, koniecznie musisz odwiedzić ten niezwykły obiekt, by rozkoszować się romantycznym krajobrazem z poziomu chmur. Wybierając się tam wieczorem, czeka Cię niezapomniany zachód słońca.

 

Zaplanuj już urlop na grudzień 2022, a oprócz niezwykłych widoków, będzie na Ciebie czekał komfortowy nocleg w On Holiday.

 

Połącz noclegi w Świeradowie-Zdroju z zimowymi sportami

 

Warto zostać w Świeradowie na dłużej i poszusować na śnieżnych trasach. Narciarstwo biegowe jest poniekąd dyscypliną znajdującą się pomiędzy łyżwiarstwem a narciarstwem zjazdowym. Jest jednak równie przyjemne, ale wymaga nie lada wysiłku. Dla biegaczy przygotowana została 10-kilometrowa trasa zwana Izerskim Szlakiem Cietrzewia. Zaczyna się na Górnej stacji Gondolowej i prowadzi przez Polanę Izerską aż do Jakuszyc.

 

Świeradów-Zdrój otwarty na narciarzy zjazdowych i snowbordzistów

 

Miłośnicy szybkich zjazdów i porywistych zakrętów znajdą w Świeradowie także coś dla siebie. Dla narciarzy zjazdowych została przygotowana 2,5-kilometrowa trasa i kolej gondolowa z 8-osobowymi siedzeniami. Umożliwia to łatwy i szybki transport w górę. Narciarska ślizgawka jest dobrze oświetlona i oznaczona, dzięki czemu można korzystać z niej także nocą. A to bywa dodatkową atrakcją i atutem tego miejsca. Trasa jest również dostępna dla snowboardzistów, którzy także mogą się oddać zjazdowemu szaleństwu.

 

Zaplanuj dłuższy pobyt w Świeradowie i zarezerwujcie noclegi w On Holiday Apartamenty

 

Już w przyszłym roku kłopot ze znalezieniem idealnego zakwaterowania w uzdrowiskowym miasteczku zniknie. On Holiday, w czerwcu 2023, ugości Cię w nowym obiekcie.

 

Możesz przygotować się na standard podobny do tego, jaki znasz z apartamentów w Kołobrzegu. Luksusowa przestrzeń sprawdzi się podczas rodzinnego wypoczynku i wypadów ze znajomymi. Wnętrza zapewnią Ci najwyższy komfort i sprostają wszelkim potrzebom.

 

Najwyższy czas pomyśleć o przyszłorocznym wypoczynku i rekreacji w górach. A noclegi w Świeradowie-Zdroju w On Holiday, staną się wisienką na torcie całego wyjazdu.