Nasze apartamenty w Kołobrzegu

Noclegi nad morzem przygotowane z dbałością o potrzeby gości

Naszym gościom proponujemy kilkanaście prestiżowych apartamentów w najlepszych lokalizacjach Kołobrzegu. Z naszych apartamentów masz dosłownie kilka minut na piękne piaszczyste plaże polskiego wybrzeża. Ponadto w parę chwil, spacerkiem dojdziesz do centrum, portu, promenady i w inne urokliwe miejsca tego miasta.

Każdy z naszych apartamentów pomieści bez problemu i ścisku maksymalnie 6 osób. Są one przygotowane na pobyt dla par, rodzin z dziećmi czy grupy niezależnych znajomych. Możesz również wynająć jeden z nich w pojedynkę.

Dbamy, by nocleg nad morzem spełnij wszystkie Twoje oczekiwania

Dbając o potrzeby naszych gości, przygotowaliśmy apartamenty, które są w pełni wyposażone oraz przyjazne dzieciom i osobom z niepełnosprawnościami. Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz możliwość korzystania z licznych udogodnień i atrakcji. Z ich listą możesz zapoznać się po wybraniu interesującego Cię apartamentu. Wśród nich znajdziesz między innymi: basen, dostęp do siłowni i placu zabaw, czy salę gier dla najmłodszych.

W każdym apartamencie funkcjonuje również szybkie i niezawodne łącze Wi-Fi oraz znajdują się niezbędne sprzęty elektroniczne. Znajdziesz tu: ekspres do kawy, zmywarkę, żelazko, pralkę czy telewizor.

Wygoda i wypoczynek poza apartamentem

Zapewniamy również naszym gościom miejsce parkingowe. Na każde piętro, bezproblemowo dostaniesz się windą, nie ma mowy o noszeniu po schodach bagaży. Nad bezpieczeństwem Twoim i Twoich towarzyszy czuwać będzie ochrona obiektu.

Na zewnątrz zagospodarowaliśmy miejsce na grilla. W każdym z apartamentów czekają na Ciebie również plażowe akcesoria, które mogą okazać się niezbędne dla komfortowego wypoczynku nad brzegiem Bałtyku. Jeśli zapragniesz wybrać się na przejażdżkę rowerową, nasza wypożyczalnia niezbędnego sprzętu stoi do Ciebie otworem.

Sprawdź naszą ofertę i pamiętaj, że Kołobrzeg gwarantuje szereg atrakcji zarówno latem, jak i zimą.

Zapraszamy!

Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Zarezerwuj
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Kołobrzeg
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Świeradów