Kołobrzeg apartamenty na słońce i niepogodę

Atrakcja

Pogoda potrafi pokrzyżować nawet najbardziej misternie opracowane wakacyjne plany. Przekonać się o tym mogą szczególnie dobitnie turyści, wybierający na miejsce dorocznego odpoczynku polskie wybrzeże. Jeśli zastanawiasz się, jakie atrakcje pod dachem kryje Kołobrzeg i co robić, gdy pada, dobrze trafiłeś. Nagłe pogorszenie pogody nie musi oznaczać, że resztę pobytu spędzisz w Kołobrzeg apartamenty – chyba że tak postanowisz. Oczywiście plażowanie czy kąpiele prawdopodobnie trzeba będzie odłożyć, ale pozostaje jeszcze wiele innych, ciekawych atrakcji. Przed wyjazdem nad morze przygotuj sobie plan B, czyli opcję spędzania wolnego czasu w razie pogorszenia się pogody.

 

Wybierz dobry nocleg Kołobrzeg

 

Odpowiednio wcześniej zatroszcz się o rezerwację pobytu. Z tym naprawdę nie warto czekać do ostatniej chwili. W Kołobrzegu i okolicach miejsca noclegowe bywają zapełnione już na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu. Początek wiosny to idealny moment na zaplanowanie urlopu. Teraz bez problemu znajdziesz odpowiadający Ci nocleg Kołobrzeg. Rozglądając się za odpowiednim miejscem na tegoroczne wakacje, weź pod uwagę naszą ofertę. W On Holiday Kołobrzeg apartamenty gościmy w komfortowych warunkach osoby podróżujące samotnie, rodziny z dziećmi, seniorów, a nawet osoby podróżujące z pupilami. Chcemy także podkreślić, że nasze apartamenty nad morzem są dostosowane do goszczenia w nich osób z niepełnosprawnościami.

 

Kołobrzeg apartamenty na każdą pogodę

 

Planując wakacje nad Bałtykiem, miej na względzie możliwość pogorszenia się pogody z dnia na dzień. Pamiętaj, że niepogodę możesz przeczekać w naszych apartamenty nad morzem. Nasze przestronne, nowoczesne mieszkania na wynajem w Kołobrzegu są gwarancją udanego pobytu, bez względu na panującą aurę. O ile masz taką ochotę, możesz pozostać w nich z rodziną i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Dbamy o to, abyś w trakcie urlopu czuł się u nas jak w domu. Możesz zatem zorganizować świetny czas dla swojej rodziny, nawet kiedy na zewnątrz pada. Rodzinne gotowanie lub seans filmowy, planszówki, albo cokolwiek, na co macie ochotę – bez wychodzenia z Kołobrzeg apartamenty.

 

Atrakcje pod dachem

 

Jeśli mimo niepogody chcesz spędzić czas aktywnie, pomyśl o zwiedzeniu kołobrzeskich muzeów. Tego typu obiektów w mieście nie brakuje. Swoją przygodę możesz zacząć na przykład w Muzeum Bursztynu. Bursztyn, nazywany złotem północy, kryje w sobie fascynujące tajemnice. Legendy dotyczące bursztynu, jak i techniki jego obróbki, możesz poznać w trakcie wizyty w kołobrzeskim muzeum. Czynne jest ono przez 7 dni w tygodniu, od godziny 10, do 20.

 

Ciekawym miejscem na rodzinną wyprawę jest także Muzeum 6D Maszoperia. Maszoperia to muzeum w pełni interaktywne, w którym można dotykać wszystkich eksponatów. Dzięki niezwykłej wystawie zwiedzający są w stanie przenieść się w czasie do początków XX wieku i poznać z bliska codzienność nadmorskiej społeczności rybaków. Jeśli chcesz poznać historię Kołobrzegu, wybierz się do muzeum miasta, zlokalizowanego w podziemiach ratusza. Muzeum podzielone jest na 5 sal tematycznych. Obiekt czynny jest codziennie, w godzinach od 10 do 17.

 

Kołobrzeg dla najmłodszych

 

Kołobrzeg jest miastem, w którym zdecydowanie nie brakuje atrakcji dla rodzin z dziećmi. Jedną z nich jest największy na Pomorzu Zachodnim, całoroczny park rozrywki, Pomeriania Fun Park. Kiedy pogoda nie dopisuje, najmłodsi goście mogą korzystać z licznych atrakcji krytej hali zabaw, o powierzchni 3000 m2. Należą do nich m.in.: zjeżdżalnie tradycyjne, rolkowe i tubowe, baseny z kulkami, czy trampoliny. Park rozrywki Pomerania Fun Park czynny jest od piątku do niedzieli, w godzinach od 10 do 18. Nie lada gratką dla dzieci będzie także wizyta w Ukrytej Krainie – miejscu pełnym magii i wspaniałych przygód. Atrakcja czynna jest codziennie w godzinach od 10 do 18. Nie mniej najmłodsi ucieszą się z wizyty w Mieście Myszy, gdzie można z bliska obserwować rytuały tych małych gryzoni.

 

Kołobrzeg apartamenty na wakacje 2022

 

Zapraszamy do Kołobrzegu – tętniącego życiem kurortu nadmorskiego, znanego ze wspaniałych, piaszczystych plaż. W sezonie pogoda przeważnie dopisuje, jednak na wypadek nagłego pogorszenia aury, miej gotowy plan awaryjny. Miasto i okolice oferują wiele atrakcji dostępnych także przy niesprzyjającej pogodzie. Należą do nich liczne muzea tj. Muzeum Bursztynu, Muzeum Kołobrzegu, czy interaktywne wystawy i parki rozrywki. Oczywiście niepogodę możesz przeczekać także w naszych On Holiday Kołobrzeg apartamenty. Zarezerwuj swój pobyt na wakacje 2022 już teraz! Przypominamy, że za pobyt w naszych obiektach zapłacić możesz Bonem Turystycznym do końca września.