współpraca
Home
zadzwoń
Zadzwoń
Ruf mich an
rezerwuj
Rezerwuj
Buche es

Sunrise Festival

Sunrise Festival
Sunrise Festival

Sunrise Festival  – moc muzycznych wrażeń w Kołobrzegu

Choć do wydarzenia, jakim jest Sunrise Festival, pozostało jeszcze kilka miesięcy, warto już dziś pomyśleć o zaplanowaniu swojego uczestnictwa. Jeśli jesteś fanem elektronicznych brzmień, to z pewnością wiesz, że imprezę w 2020 oraz 2021 roku odwołano. Miało to związek, rzecz jasna, z ograniczeniami w organizacji imprez masowych, jakie rząd wprowadził ze względu na pandemię covid19. Wiele wskazuje jednak na to, że w przyszłym roku impreza wreszcie się odbędzie. Jeśli kupiłeś bilet na Sunrise Festival 2020 lub 2021 to nic straconego, ponieważ bilety z ubiegłych lat będzie można zrealizować na Sunrise Festival w następnym roku. Organizatorzy wydarzenia poinformowali, że ma się ono odbyć w dniach 21-24 lipca. Impreza, według planu, będzie miała miejsce tak jak w 2019 roku, na lotnisku w Podczelu. Line-up wydarzenia na ten moment nie jest znany.

Sunrise Festival – historia wydarzenia

Pierwotna nazwa festiwalu to Sunrise With Ekwador. Święto muzyki elektronicznej przypada na ostatni weekend lipca. Organizatorem wydarzenia jest MDT Agency. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2003 roku. Do 2018 roku wydarzenie organizowano w kołobrzeskim amfiteatrze, natomiast w 2019 roku przeniesiono je na teren lotniska Kołobrzeg-Bagicz, znajdującego się w dzielnicy Podczele. Przestrzeń lotniska jest prawie 4-krotnie większa w stosunku do kołobrzeskiego amfiteatru.

Sunrise Festival jest prekursorem tego rodzaju wydarzeń muzycznych w Polsce. Korzenie imprezy sięgają roku 1999. Dotychczas wydarzenie pod nazwą Sunrise Festival odbyło się już 17 razy. Sunrise Festiwal 2022 będzie zatem 18 edycją festiwalu. W 2020 roku imprezę, z uwagi na pandemię, odwołano. Odbyła się jednak internetowa wersja wydarzenia, w której udział wzięli polscy DJ-e, znani z poprzednich edycji. W 2021 roku, drugi rok z rzędu, wydarzenie nie odbyło się, ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią. Na rok 2022 przewidziane jest wznowienie wydarzenia. Już teraz możesz kupić bilet na koncerty.

Jak będzie wyglądać Sunrise Festival 2022?

Chociaż nie ma jeszcze pełnego programu imprezy, to jej włodarze zapowiedzieli już udział takich gwiazd jak: David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello czy Tchami. Już za kilka miesięcy festiwal obchodził będzie 18-ste urodziny. Podobnie jak w 2019 roku, Sunrise Festival 2022, ma odbyć się na lotnisku Podczele. Fani elektronicznych brzmień już zacierają ręce, na myśl o szalonej zabawie w rytmie hitów muzyki elektronicznej. Ponownie, na terenie lotniska, ma pojawić się miasteczko SunCity. Podczas ostatniej edycji festiwalu, w 2019 roku, na płycie lotniska, bawiło się ponad 100 tysięcy osób. Prawdopodobnie i tym razem organizatorzy nie będą narzekać na frekwencję.

Organizacja tak dużego wydarzenia, jakim jest Sunrise Festival, wiąże się z ogromem pracy. Miasteczko SunCity, które pojawiło się po raz pierwszy w 2019 roku, powstawało ponad miesiąc. W pracę nad nim zaangażowano 400 osób. Podczas ostatniej edycji festiwalu wystąpiło 96 artystów, którzy grali na 5 ogromnych scenach. Mamy nadzieję, że zaplanowane na 2022 rok wydarzenie zaskoczy Cię podobnym rozmachem!

Zaplanuj wcześniej wyjazd na Sunrise Festival 2022

21-24 lipca 2022 roku. Jeśli tej daty do tej pory nie zaznaczyłeś w Twoim kalendarzu, koniecznie zrób to teraz. Ostatni weekend lipca zarezerwuj na wyjazd do Kołobrzegu na coroczne święto muzyki elektronicznej. Z odpowiednim wyprzedzeniem zaopatrz się w bilety – swoją drogą bilet na Sunrise Festival to świetny pomysł na gwiazdkowy prezent. Jeśli masz bilet z poprzednich edycji, które nie odbyły się ze względu na pandemię, bez problemu wykorzystasz go w przyszłym roku.

Zaplanuj również kwestię dojazdu i noclegu, mając na uwadze, że noclegi w Kołobrzegu pod koniec lipca są szczególnie oblegane. Do miasta zjeżdżają tłumnie turyści oraz fani elektronicznych brzmień. To sprawia, że ciężko znaleźć dogodną ofertę na ostatnią chwilę – noclegi blisko morza w Kołobrzegu są zarezerwowane na wiele tygodni wprzód. Nie pozwól, aby inni Cię wyprzedzili – zarezerwuj nocleg już teraz, dopóki większość miejsc jest wolna.

Komfortowe noclegi w Kołobrzegu na czas festiwalowej zabawy

Jaki powinien być nocleg nad morzem? Naszym zdaniem przede wszystkim wygodny i komfortowy. Jeśli się z tym zgadzasz, to nasze apartamenty w Kołobrzegu z pewnością przyciągną Twoją uwagę! Oferujemy noclegi blisko morza w Kołobrzegu dla grup 4-6-osobowych. Nasze apartamenty w Kołobrzegu są nowoczesne i w pełni wyposażone. Po wieczorze pełnym muzycznych wrażeń wróć do swojego wygodnego, świetnie zlokalizowanego apartamentu. Bliska odległość od miejsca festiwalu oraz liczne udogodnienia sprawią, że pobyt z pewnością zaliczysz do udanych.

Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Zarezerwuj
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Kołobrzeg
Apartamenty w Kołobrzegu i Świeradowie-Zdroju
Świeradów