Cicha Przystań: Odkryj Plażę Zachodnią w Kołobrzegu

Plaża Zachodnia jest jedną z najczystszych plaż w kraju – w 2022 roku została wyróżniona Błękitną Flagą. Dojście do plaży umożliwia 5 zejść, z których najbliższe od centrum miasta znajduje się w odległości 2,5 kilometra. Przejdź pięknym Parkiem im. Jedności Narodowej i po mniej niż 700 metrach dotrzesz do plaży z naszego apartamentu Aqua Shell. Jeżeli planujesz wypoczynek na plaży ze swoim czworonożnym przyjacielem, potrzebujesz przejść nie wiele więcej – mniej niż 900 metrów. Dla tych, którzy cenią bliskość centrum i portu w Kołobrzegu oraz potrzebują odpocząć w kojącym, spokojnym miejscu, idealnym wyborem wynajmu będzie Apartament Baltic Premium.

Spokój i urok Plaży Zachodniej w Kołobrzegu

Plaża Zachodnia ma długość 200 metrów. Zejście do morza jest łagodne, a podłoże piaszczyste. Na miejscu dostępne są toalety, natryski i przebieralnie, a przy zejściach znajdują się kosze na śmieci. Co ważne jest dostępna dla osób niepełnosprawnych ruchowo – znajdują się tam podesty umożliwiające im poruszanie się na wózku.

Na plaży jest taras widokowy, z którego można obserwować urokliwe zachody słońca. Na odcinku od ostatniego zejścia na plażę na wysokości ul. Plażowej do granicy z Grzybowem dozwolone jest wyprowadzanie psów.

Jest to plaża spokojniejsza i mniej zatłoczona od Plaży Wschodniej. Jedyną wadą Plaży Zachodniej jest bliskie sąsiedztwo terenów wojskowych.

Apartamenty w dzielnicy Zachodniej
Responsive Image
Apartamenty OnHoliday w Kołobrzegu

Spraw, by Twój wypoczynek był niepowtarzalny i wyjątkowy!

Kołobrzeskie plaże to kompletne doświadczenie

Kołobrzeg to prawdziwy raj dla miłośników błogiego relaksu na plaży. Jeżeli Plaża Zachodnia zainteresowała Cię swoim urokiem, to koniecznie sprawdź także inne plaże tego nadmorskiego miasta. Każda z nich ma swój unikalny charakter i oferuje różne atrakcje, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego miejsca do odpoczynku, czy aktywnych form spędzania czasu – Kołobrzeg ma coś dla Ciebie. Zanurz się w atmosferze Bałtyku i ciesz się niezapomnianym urlopem!

Plaże Kołobrzegu
Responsive Image